Як робити ванночки для рук.

Шкіра рук досить уразлива, тому якщо їй не вистачає поживних речовин і зволоження - вона стоншується, стає сухою і шорсткою. Зберегти красу шкіри допоможе спеціальний догляд, в який варто включити використання ванночок для рук .
Вам знадобиться
  • - морська сіль;
  • - ефірні масла;
  • - кропива;
  • - корінь лепехи;
  • - настій з дубової кори;
  • - косметичний парафін.
Інструкція
1
Щоб зробити ванночку з аромамаслами, візьміть великий кристал морської солі, капніть на нього краплю ефірного масла і розчиніть його в гарячій воді. Коли вода трохи охолоне, опустіть в неї на 15 хвилин рук і. Після цього рук і потрібно помити, використовуючи м'яке мило, і нанести на них живильний крем. Варто відзначити, що для таких ванночок ефірне масло варто підбирати залежно від очікуваних результатів його впливу. Наприклад, бергамотове масло живить шкіру і має протибактеріальними властивостями, сандалове масло поліпшить кровообіг.
2
Якщо хочете поліпшити кровопостачання, використовуйте контрастні ванночки. Для їх приготування варто використовувати дві ємності: одну з гарячою водою, а другу - з холодною. Опустіть на 30 секунд рук і спочатку в гарячу, потім на 30 секунд в холодну воду. Зробіть 15 повторів, обов'язково закінчуючи процедуру опусканням рук в ємність з холодною водою.
3
За бажанням контрастні ванночки можна урізноманітнити. Наприклад, можна додати в гарячу воду 1 чайну ложку гірчиці. Також можете зробити контрастні ванночки з відварами і настоями трав: візьміть по 1 столовій ложці кропиви і кореня аїру, залийте літром окропу і на 15 хвилин залишіть настоюватися. У ємність з холодною водою налийте трохи відвару з дубової кори.
4
Щоб шкіра стала більш еластичною, пружною і м'якою, можна робити парафінові ванночки. Крім того, вони покращують кровообіг і сприяють загоєнню мікротріщин. Щоб зробити таку ванночку, розплавте на водяній бані в сухий емальованому ємності косметичний парафін. Після чого підготуйте рук і - протріть їх лосьйоном, обробіть скрабом і змастіть їх живильним кремом. У дуже теплий парафін рук і потрібно опускати на кілька секунд, а потім на кілька секунд виймати їх. Процедуру потрібно повторити близько 8 раз, щоб на кистях рук утворився товстий шар парафіну. Далі надягніть поліетиленові рукавички і теплі рукавиці. Через 15-20 хвилин зніміть їх, очистіть рук і від парафіну і змастіть їх живильним кремом.