Як намалювати діамант.

Діамант - це алмаз, оброблений спеціальним методом, що підкреслює блиск і красу каменю. Про блискотінні діамантів знають всі, принаймні, чули. А як намалювати діамант на папері, передавши всю його красу і сяйво?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Зобразіть обриси діаманта. Для цього трохи нижче середини листа проведіть горизонтальну лінію. Від її лівою прикордонної точки проведіть ще одну пряму таким чином, щоб утворився внутрішній кут був трохи більше 90?.
2
Тепер з'єднайте вільні кінці відрізків прямої - отримаєте перевернутий трикутник. На невеликій відстані від основи трикутника проведіть паралельний відрізок, довжина якого повинна бути трохи менше довжини сторони фігури. З'єднайте крайні точки відрізка і підстави фігури прямими штрихами.
3
Зобразіть грані діаманта. Перевернутий трикутник поділіть на три рівні частини - від вершини до основи проведіть прямі. Бічні грані знову розділіть навпіл лініями, паралельними зовнішніх стінок великого трикутника.
4
Середню частину розділіть навпіл відрізком, вже паралельним основи трикутника. Частину, розташовану ближче до основи, розбийте в хаотичному порядку чотирикутниками приблизно однакового розміру, які повинні бути розташовані вертикально щодо подільної частини.
5
Розділіть на межі верхню частину діаманта. Визначте точку середини основи великого трикутника. Ця точка буде вершиною прямого кута, утвореного двома лініями, розташованими у верхній частині каменю. Кожна гранична точка сторін кута буде вершиною вже наступних прямих кутів і т.д. Тепер умовно розділіть всі кути, точніше прямокутні трикутники, на геометричні фігури з кутами. Розмістіть їх в хаотичному порядку.
6
Розмалюйте діамант. Спочатку шматочком поролону, змоченим в світло-блакитний фарбі, зробіть загальний фон каменю. Потім нижню половину середньої частини трикутника затемните - пройдіться синьою фарбою, розведеною водою. Замалюйте яскраво-білим кольором широку лінію, що проходить через верхню половину середньої грані.
7
Верхню частину діаманта зробіть більш світлою. Серед білих замальовок виділіть чітко кордону фігур світло-синіми відтінками. Темною фарбою пройдіться по підставі великого трикутника і замалюйте подекуди маленькі цятки - невеликі фігурки. Діамант готовий.
Зверніть увагу
Дізнайтеся, як зробити алмаз - крок за кроком онлайн підручник креслення Як намалювати алмаз. З появою нових технологій, алмази також може бути створений в лабораторії. Те, що ми постараємося, щоб захопити в цій Як малювати алмазного проекту є чітке алмазів, в чистому вигляді скоротити в свою характерну форму.
Корисна порада
Зараз ми будемо малювати алмаз олівцем поетапно. Як стверджують вчені, вік алмазів може бути від 100 мільйонів до 2,5 мільярдів років. Перший алмаз був знайдений в Росії в 1829 році, коли промивалося золото. Кольори для прикрашення використовуйте світлі. Якщо вам сподобалася "Як намалювати алмаз", то ймовірно вам захочеться та інші переглянути схожі сторінки, які відображені внизу.