Як поставити перевірку орфографії.

Від помилок не застрахований ніхто. Щоб не переживати про правильність написання слів в документі або в повідомленні на сайті, використовуйте можливості браузера і текстового редактора. Поставити перевірку орфографії зовсім нескладно, зате користь від включення даної функції переоцінити не можна.
Інструкція
1
Щоб налаштувати перевірку орфографії в браузері Mozilla Firefox, запустіть браузер звичним для себе способом. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Інструменти». У випадаючому меню клікніть по пункту «Налаштування» лівої кнопкою миші. Відкриється діалогове вікно.
2
Перейдіть на вкладку «Додатково» і виберіть вкладку «Загальні». В розділі «Перегляд сайтів» поставте маркер в поле «Перевіряти орфографію при наборі тексту». Натисніть кнопку ОК, щоб застосувати нові налаштування і закрити вікно.
3
Щоб поставити перевірку орфографії в документі Word, натисніть в лівому верхньому кутку текстового редактора значок Office під назвою «Кнопка Office» .В самому низу впадающего меню виберіть пункт «Параметри Word », клікнувши на нього лівою кнопкою миші. Перейдіть в розділ «Правопис», виділивши його.
4
Налаштуйте в вікні правила перевірки орфографії, поставивши маркер в потрібних полях. Щоб з поточного моменту перевірка орфографії і пунктуації застосовувалася автоматично для всіх створюваних в редакторі документів, виберіть в розділі «Винятки для" пункт "Всі нові документи». Зніміть маркер з поля «Приховати помилки правопису в даному документі» і з поля «Приховати граматичні помилки в цьому документі». Натисніть кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.
5
Щоб перевірити орфографію поточного документа, натисніть клавішу F7, за допомогою діалогового вікна з докладними поясненнями внесіть необхідні поправки в документ. Або для тих же цілей перейдіть на вкладку «Рецензування», в розділі «Правопис» натисніть на значок із «галочкою» і буквами «АВС» під назвою «Правопис».
6
Якщо у вас встановлені додаткові словники або утиліти для перевірки правопису і граматики в документах, перейдіть на вкладку «Надбудови» і встановіть особливі правила для використання сторонніх утиліт, сумісних з додатком Word, скориставшись відповідними значками в розділі «Панелі інструментів ».