Як зробити костюм супергероя. Як зробити для собаки костюм супергероя.

Новий рік - це самий довгожданий, казкове свято. Ну а щоб свято надовго запам'яталося вашому малюкові, почніть підготовку до нього заздалегідь, зробивши цікавий новорічний костюм . Можна просто купити вподобаний маскарадний костюм в магазині, але тоді втратиться та казкова, таємнича новорічна атмосфера. А спільне виготовлення карнавального вбрання подарує вашому малюку відчуття свята, та й ставлення до костюм у, який ви зробите разом, буде зовсім іншим, ніж ставлення до покупному карнавальному. Крім того, дитина отримає море задоволення, а скільки він випробує гордості, хизуючись у вашому ексклюзивному вбранні.
Інструкція
1
До новорічних свят можна зробити костюм супергероя. Супергерой - це вигаданий персонаж. Він наділений незвичайними фізичними здібностями. Свою суперсилу він направляє на подвиги в ім'я блага другіх.Можно зробити наступних супергероїв: наприклад костюм Шибайголови (Daredevil) схожий на червоного диявола, або костюм Бетмена, який нагадує величезну кажана , дуже цікавий костюм у Людини-павука. Щоб зробити костюм Бетмена, візьміть чорні брюки, бажано, щоб вони були в обтяжку, і підберіть чорну водолазку. На ноги можна надіти кросівки і товсті шкарпетки чорного кольору.
2
Зробіть поясний ремінь, для цього відріжте шматок тонкого картону, розміром 7х80 см, і обтягніть його чорною тканиною або фольгою. З картону виріжте маленький трикутник, теж його обтягніть тканиною або фольгою, зробіть ініціал, отриману пряжку прикріпіть на ремінь. З таким же символом зробіть нагрудний знак.
3
Для цього з тонкого картону виріжте емблему потрібної вам форми, наклейте на нього ініціал, зроблений з товстого картону, оберніть фольгою. Потім акуратно м'якою тканиною протріть фольгу, щоб ініціал став опуклим. Нагрудний знак прикріпіть на водолазку.
4
Щоб додати москалів вашому малюкові, використовуйте плічка, їх можна купити в магазинах швейних приладдя. За такою ж технологією, як ви робили нагрудний знак, зробіть манжети. Маску можна купити в магазині або вирізати з картону і теж обтягнути тканиною або фольгою.
5
Залишилося зробити плащ. Візьміть 1 метр чорної тканини, верх прострочите, і всуньте мотузочку. Костюм готов.Сделать його зовсім не важко і зовсім не обов'язково бути відмінною швачкою. А всього лише знадобиться ваша фантазія, терпіння і вміст «бабусиної скрині». Адже у справу можна пустити старі капелюхи, рукавички, намисто, шматки тканини, футболки, рейтузи і т.п. Дитячі карнавальні костюм и хороші тим, що допомагають дитині розкріпачитися і приміряти нову роль, і, звичайно, побути супергероєм