Як заповнити свій блог.

Текстова інформація - основна форма контенту в блозі , журналі або щоденнику. Залежно від актуальності розміщених статей ресурс отримує більшу чи меншу популярність серед користувачів. З цієї причини при заповненні блогу однією цікавою тематики недостатньо.
Інструкція
1
Тема блогу - не виняткове, але важлива умова успіху блогу. В першу чергу вона повинна бути цікава вам. При цьому ви не повинні бути фахівцем в обраній галузі, достатньо мати навіть поверхневі відомості - в ході роботи над блогом ваші пізнання розширяться.
2
Не слідуйте раді, яка часто дають початківцям письменникам: «Пиши про те, що знаєш». Пишіть про те, про що хотіли б прочитати. Зокрема, допустима така форма: у вас виникло питання, що стосується сфери блогу. Ви знайшли декілька варіантів відповіді на нього, нехай навіть суперечливих. Опишіть всі знайдені точки зору, прокоментуйте. Відзначте переваги і недоліки кожної версії, виберіть ту, що сподобалася вам.
3
Контент блогу повинен бути унікальним. Наповнення «копіпастом» - скопійованої і вставленої інформацією - не приведе вас до успіху, оскільки пошукові роботи швидко знайдуть оригінал і не будуть індексувати ваші записи. Вносьте хоча б невеликі зміни. Замінюйте слова і вирази, міняйте місцями, підставляйте синоніми. Переказуйте текст ісходников власними словами. При цьому можна залишати цитати, оформляючи їх спеціальними HTML-тегами.
4
Слідкуйте за загальною грамотністю тексту. Не поспішайте відправляти статтю на публікацію, якщо сумніваєтеся в якихось словах і виразах, обов'язково проконсультуйтеся з кимось із знайомих. Зверніться до кількох бета-рідера, які критикуватимуть ваші матеріали, перш ніж ви опублікуєте їх.
5
Якщо, незважаючи на грамотних друзів і бета-рідерів, ви сумніваєтеся у своїй грамотності та почутті стилю, зверніться до фахівця-копірайтеру. Зараз їх праця затребувана, а вартість послуг залежить від обсягу та складності роботи. Місця пошуку досить численні: це і біржі копірайтингу (Textsale, Advego і т.д.), і сайти, присвячені фрілансу (Freelance.ru, Freelancer.ru, Weblancer.ru і т.д.), і особисті блоги і сайти копірайтерів . На ваше замовлення виконавець напише матеріал будь-якого обсягу і на будь-яку тему в обумовлені терміни.