Як прати пуховик з синтепоном.

Вибираючи пуховик на осінній або зимовий період, багато найчастіше зупиняють свій вибір на виробах з синтепоновим наповнювачем. Такі пуховик і не менш теплі, ніж ті, що наповнені пухом, але при цьому більш легкі, дешеві, та й доглядати за ними набагато простіше, ніж за пуховими, адже синтепон не деформується при намоканні. Повернути вашому пуховик у с синтепоном первозданну красу можна кількома способами.
Інструкція
1
Скористайтеся послугами хімчистки. Назад ви отримаєте чистий свіжий пуховик без плям і розлучень, не доклавши при цьому ніяких зусиль. Цей варіант підходить в тому випадку, якщо хімчистка дозволена для вашого вироби, про що ви можете прочитати на ярлику, пришитій зсередини. Значок у вигляді перекресленого навхрест кола говорить про те, що хімчистка заборонена.
2
Якщо послуги хімчистки для вас занадто дорогими або ви не маєте можливості віднести вашу річ туди, то можете випрати пуховик з синтепоном будинки вручну. Головне тут - не замочувати виріб, а відразу приступати до прання. Якщо на речі є плями, скористайтеся гелевими засобами для виведення плям. Дуже акуратно виперіть пуховик на м'якого порошку або рідкого миючого засобу і ретельно прополощіть у прохолодній воді, щоб не залишилося розлучень. Сушіть в розправленому вигляді подалі від нагрівальних приладів і систем опалення, щоб синтепон після висихання залишився повітряним.
3
Багато виробників дозволяють прання пуховик а с синтепоном в пральній машині. Врахуйте, що температура води повинна бути не більше тридцяти градусів. Періть пуховик в режимі делікатного прання за допомогою рідких засобів або м'яких порошків. Режим механічного віджиму краще не використовувати, адже синтепон може трохи звалятися, проте в деяких випадках допускається машинне віджимання на низьких оборотах. Для того щоб синтепон НЕ звалятися і залишився м'яким, під час віджимання помістіть в барабан кілька тенісних м'ячів. Потім пуховик дістаньте, акуратно розправте і висушіть.
Зверніть увагу
При пранні пуховика з синтепоном не використовуйте відбілювачі, так як вони руйнують структуру тканини. Також ні в якому разі не замочуйте вашу річ. Ну, і звичайно, завжди читайте ярличок вироби зі спеціальними символами, тоді ви зможете носити ваш пуховик не один сезон.