Як організувати доставку.

Кожному керівнику тільки що відкрився інтернет-магазину доводиться стикатися з проблемою організації доставки товарів покупцям. Є три основних способи зробити це. І кожен з них має свої достоїнства і недоліками. Розглянемо кожен з них.
Інструкція
1
Ви можете довіритися аутсорсингової компанії, яка питання по доставці товарів візьме цілком на себе. Кур'єри самі проб'ють у покупця чек, після цього гроші підуть логістичної компанії на рахунки, а звідти вже інтернет-магазину. Комісія складає від 1,5 до 3% від вартості товару.
2
Перевагою цього способу доставки є те, що вам не потрібно возитися з бухгалтерією, а також зі штатним персоналом. Аутсорсинг може повністю зняти з вас всі проблеми з доставки, дозволивши вам займатися виключно бізнесом.
3
Але є й недолік: під час сильної завантаженості замовленнями аутсорсингова компанія може з обов'язками і не впоратися. В результаті може траплятися таке, що клієнт відмовляється від замовлення, так його і не дочекавшись.
4
Власна кур'єрська служба. Цілий штат своїх кур'єрів - це добре. Тільки своїх кур'єрів можна змусити чітко виконувати свої обов'язки. У випадку з аутсорінговой компанією це зробити неможливо, оскільки у працівників таких компаній є свої начальники.
5
До плюсів цього способу організації доставки можна віднести постійний контроль та вдосконалення якості обслуговування. Ваш оператор може подзвонити клієнтові в будь-який момент і поцікавитися, як впорався зі своїм завданням кур'єр.
6
А ось основною проблемою зі своєю службою доставки є висока «плинність» кадрів. Досить складно знайти сумлінного і чесного кур'єра, який при цьому мотався б половину дня по місту на морозі або застрявав в пробках в переповненому транспорті. Такі перспективи відлякують багатьох.
7
Скористатися послугами «Пошти Росії» - це третій спосіб здійснення доставки. Це підприємство є велику логістичну компанію, що володіє найбільш розвиненою мережею відділень по всій Росії. В будь-яку точку країни з її допомогою можна доставити товар післяплатою. При цьому вам не потрібно буде наймати кур'єрів. У «Майже Росії» є аналог DHL. Це служба «EMS Пошта Росії» .Ця кур'єрська компанія здійснює доставку товарів прямо на руки покупцеві, використовуючи мережу філій материнської компанії. «EMS Пошта Росії» працює набагато швидше, але і послуги її дорожчі.
8
Як вже було сказано, «Пошта Росії» має дуже розвиненою інфраструктурою відділень. На території РФ розташовується 86 філій і більше 40 000 відділень поштового зв'язку. Цифри значні.
9
Проте черги в поштових відділеннях давно перестали бути чимось незвичайним. Крім цього у пошти є свій список товарів, які заборонені до пересилання. Також при пересиланні товару післяплатою покупець може просто не прийти за товаром. В цьому випадку відправник буде нести витрати з пересилання товару покупцеві, а також по його (товару) зворотної доставки.
Організувати ТОВ означає правильно підготувати комплект документів, внести як мінімум 50% його статутного капіталу, відкрити рахунок у банку, сплатити державне мито та зареєструвати його. Зробити це можна як самостійно, так і за допомогою посередників.
Інструкція
1
Товариства з обмеженою відповідальністю ( ТОВ ) вважаються найпоширенішою організаційно-правовою формою серед створюються юридичних осіб. Причина цього в простоті і невеликий вартості організації ТОВ - зборі документів та реєстрації. Підприємець цілком може зайнятися цим самостійно або за відсутності часу і бажання звернутися до спеціалізованої фірми. Послуги фірм, що займаються реєстрацією юридичних осіб, коштують відносно недорого: від 9000 рублів (не включаючи державне мито і нотаріальні витрати).
2
Перший етап організації ТОВ - збір усіх необхідних документів. Це: 1. статут ТОВ (стандартну форму можна знайти в інтернеті). Для реєстрації знадобляться 2 екземпляра.2. договір про заснування ТОВ або рішення про його заснування (якщо засновник один) .3. заява за формою Р11001 (можна взяти на сайті ФНС Росії). Підпис заявника на цій формі засвідчується нотаріусом.4. 2 примірника заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (якщо ви збираєтеся їй користуватися) .5. документи про засновників (паспорта фізичних осіб, їх ІПН, установчі документи російських юридичних осіб або виписки з реєстру іноземних юридичних осіб чи інші підтвердження їх юридичного статусу) .6. квитанція про оплату державного мита - 4000 рублей.Еслі ви звернулися до спеціалізованої фірми, то, як правило, вас попросять надати лише дані про себе і сплатити державне мито. Решта документів збере сама фірма.
3
Для організації ТОВ необхідно оплатити хоча б половину його статутного капіталу. Зараз він повинен бути не менше 10 000 рублів (надалі очікується його збільшення до 500 000 рублів). Оплатити його можна як грошима, так і майном. Якщо статутний капітал оплачується грошима, то до реєстрації ТОВ необхідно відкрити накопичувальний рахунок у банку, куди буде зарахована його сума. Після реєстрації ТОВ накопичувальний рахунок стане розрахунковим. При внесенні статутного капіталу або його частини майном потрібно скласти відповідний акт. Згодом майно буде на балансі ТОВ .
4
Юридичні особи в Москві реєструються в ИФНС №46. Туди необхідно подати всі документи. Так ТОВ буде поставлено на податковий облік та облік у позабюджетних фондах, йому присвоять коди статистики. Термін реєстрації складає 5 робочих днів. Після закінчення реєстрації заявник отримує свідоцтва про державну реєстрацію ТОВ та про взяття на податковий облік, зареєстрований статут, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ) та документи, що підтверджують постановку на облік у позабюджетних фондах і Держкомстаті. Йому залишається лише замовити друк своєї компанії. Після реєстрації ТОВ вправі розпочинати свою діяльність.