Як обробити балкон.

Після тривалої зими зазвичай балкон покритий товстим шаром пилу, на ньому скупчилися банки, коробки і непотрібні дрібниці, загалом - картина безрадісна. Склити балкон , не варто розслаблятися, приступайте сміливо до обробки, щоб усередині він виглядав не менш красиво, ніж зовні. Тоді можна буде проводити більше часу за чашкою чаю на красивому балкон е, обробленим власними руками.
Вам знадобиться
  • - вагонка,
  • - шурупи,
  • - рейки.
Інструкція
1
Вагонка є найбільш популярним матеріалом для обробки балкон ів і лоджій. Вона відрізняється від інших матеріалів позитивними характеристиками, що і робить її настільки широко використовуваної. Одним з головних переваг вагонки є те, що вона без проблем переносить вплив прямих сонячних променів. Багато власників пластикових панелей на балкон е помічають неприємний запах пластмаси під час особливо жарких днів. Крім усього, вагонка є абсолютно натуральним матеріалом і чудовим утеплювачем, тому допоможе в холодну пору року скоротити тепловтрати.
2
Якщо ви бажаєте придбати деякі навички в галузі ремонту і будівництва, тоді спробуйте обробити балкон своїми руками, тим більше в цьому немає нічого складного. Але вам потрібно чимало терпіння, тоді бажаний результат вам буде забезпечений.
3
Насамперед необхідно закріпити дерев'яні рейки, які стануть основою для обробки балкон а. Закріпіть їх ретельно - зверху, посередині і знизу стіни, так як від надійного кріплення залежить довговічність обробки. Не варто забувати і про утеплення балкон а, для цих цілей вам підійде пенополистерол, який стоїть закладати між стіною і вагонкою, при цьому необов'язково використовувати шурупи. Пенополистерол відрізняється чудовими теплоізолюючими характеристиками, перевершуючи навіть пінопласт.
4
Зберіть вагонку наступним чином: штир однієї дошки вставляйте в пази іншої, при цьому закріпіть їх до рейок за допомогою цвяхів або шурупів. Таким чином оббейте всю внутрішню частину балкон а. Весь етап роботи повинен проводитися акуратно.
5
Переконайтеся, що вагонка покладена рівномірно і покриває всі стіни. При цьому не повинно залишитися жодного вільного кута.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=czdYZag_LDk
Корисна порада
Щоб виконати процедуру обробки акуратно, можете скористатися олівцем і ватерпасом, з їх допомогою намітьте лінії, за якими в подальшому і будуть закріплені рейки.