Як придбати загар.

Легкий, рівний і красивий загар здатний прикрасити жіночу шкіру в будь-який час року. Засмага асоціюється зі здоров'ям, спортом, відпочинком. Крім того, ультрафіолетові промені здатні підсушити прищики, зробити шкіру рівною і гладкою. Вони стимулюють роботу імунної системи, а, значить, підвищую опірність людського організму будь-яких інфекцій і захворювань.
Інструкція
1
Придбати красивий загар найпростіше влітку, в сонячний день у найближчого водоймища. Звичайно, вам буде потрібно кілька сеансів. Не слід форсувати процес, намагаючись за один день отримати максимальну порцію ультрафіолету - це призведе лише до появи сонячних опіків і плям, які вас не прикрасять. Поступово збільшуючи час перебування на сонці з 15-20 хвилин до 1-2 годин на день, через тиждень ви придбаєте необхідний ступінь загар а. Засмагати при цьому слід в ранкові та вечірні години. Користуйтеся спеціальними кремами, які пом'якшать шкіру і захистять її від обгорання.
2
У холодну пору року вам на допомогу прийдуть солярії. Тут теж помірність має стати вашим правилом - не слід і взимку підсмажувати себе до темно-морквяного кольору. Досить провести 3-4 сеансу поспіль через день по 15 хвилин, а потім підтримувати засмаглий тон вашої шкіри, відвідуючи солярій 2-4 рази на місяць.
3
Придбати загар практично миттєво можна за допомогою авто загар а чи бронзота, який являє собою органічне з'єднання - моносахарид і абсолютно нешкідливий для шкіри. Ці кошти випускаються у вигляді лосьйонів, гелів, кремів, флюїдів, їх можна розпорошувати як спрей. Ви можете нанести його в салоні і навіть в домашніх умовах. Правда, для того щоб проявитися на вашому тілі повністю, авто загар у потрібно кілька годин.
4
Якщо ваша мета - засмагла шкіра, то дотримуйтеся правильного харчування, яке допоможе вам довго зберігати гарний відтінок. У вас в раціоні повинні бути продукти, що містять бета-каротин. Їм багаті морква, диня, кавун, абрикоси, червоний перець, груші та яблука. Вироблення меланіну - фарбувального шкіру пігменту, стимулює амінокислота тирозин. Вона міститься в печінці і червоному м'ясі, рибі, авокадо, мигдалі, квасолі. Пийте мінеральні добавки містять вітаміни Е і С, селен і лікопін.