Як написати рекомендацію.

Найчастіше при влаштуванні на нову роботу ваш колишній співробітник просить написати йому рекомендаційного листа. Як правило, за рекомендаціями наймають персонал зі сфери обслуговування: нянь, гувернанток, репетиторів, або матеріально відповідальних осіб на держслужбу. Щоб скласти лист відповідно до загальноприйнятих правил, потрібно слідувати певною схемою і використовувати офіційний ділова мова.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в організації - пишіть рекомендаційний лист на бланку вашого підприємства, з реквізитами та печаткою. Якщо ні - то просто на білому аркуші паперу, розбірливим почерком. Якщо ви друкуєте рекомендацію на комп'ютері, обов'язково потім поставте внизу аркуша власноручний підпис.
2
Типова схема рекомендаційного листа така. В коротких сухих фразах потрібно викласти, в який період часу у вас працював співробітник, в якій посаді, якими обов'язками займався. Далі вкажіть свою оцінку кваліфікації цієї людини. Якщо за час роботи у вас він чимось відзначився, або отримав якісь професійні нагороди, приведіть і ці факти.
3
Головне питання, яке цікавить будь-якого роботодавця - чому співробітник пішов з минулої своєї роботи? Обов'язково вкажіть причину звільнення в рекомендаційному листі, що не вдаючись при цьому до зайвих подробиць. Оскільки в рекомендації будуть вказані ваші контактні телефони, новий начальник вашого колишнього співробітника зможе подзвонити вам і з'ясувати всі його запитання особисто.
Зверніть увагу
- Ви вправі відмовити своєму колишньому співробітникові в рекомендації, якщо він був звільнений за якусь провину, або вів себе неналежним чином.
Корисна порада
- Не пишіть в рекомендації відверту лестощі, не зловживайте воскліцаетельнимі знаками - це діловий лист.
Рекомендації з минулих місць роботи вимагають в практично кожній компанії. Тому поставитися до їх складання потрібно особливо ретельно. Вони цілком можуть стати вирішальним аргументом при виборі кандидата на вакантну посаду.
Інструкція
1
Починати складання рекомендації краще з вказівки терміну роботи в займаній посаді. Якщо в одній компанії їх було кілька, перерахуйте все, починаючи з найменшою.
2
Особливу увагу приділіть посадовим обов'язкам, які ви виконували в ході роботи. Як можна детальніше опишіть, що ви робили, які навички і знання застосовували.
3
Якщо під час роботи в компанії ви підвищували кваліфікацію, навчаючись додатково, обов'язково згадайте про це в рекомендації. Перелічіть курси та тренінги, які відвідували і напишіть, який документ про це у вас є.
4
В тому випадку, коли ваші заслуги були відзначені керівництвом компанії, фотографія висіла на дошці пошани, ви отримували грамоти або додаткові заохочення, розкажіть про це в рекомендації. Напишіть, коли це було, і за які саме досягнення вас нагородили.
5
Далі в рекомендації повинно йти опис тих рис вашого характеру, які сприяють успішній діяльності. Для кожної професії вони свої. Менеджеру з продажу необхідні напористість, оптимізм і харизма, доктору - сумлінність, милосердя і любов до людей, інженеру - посидючість і скрупульозність і т.д.
6
Не перевантажуйте рекомендації зайвою інформацією. Відомості про наявність прав, знанні іноземних мов, закінчених або незакінчених вищих навчальних закладах міститися у вашому резюме. Пишіть тільки про те, що безпосередньо відносилося до вашої діяльності в компанії.
7
Рекомендації напишіть самостійно, відправивши на затвердження директору або начальнику відділу. Він має право повністю погодитися з ними або внести власні корективи. Остаточний варіант роздрукуйте, підпишіть у керівництва і поставте печатку компанії.
Зверніть увагу
Текст рекомендації не повинен бути занадто довгим. Постарайтеся укластися в половину аркуша А4.
Корисна порада
Рекомендації найкраще роздруковувати на фірмовому бланку компанії. Це додасть їм вид цінного паперу.