Як з'єднати два логічних диска. Як з'єднати жорсткий диск в windows 7.

Логічні диски поділяють жорсткий диск на сектори, кожен з яких форматується окремо. Найчастіше людям потрібно і операція по об'єднанню секторів для виконання роботи в звичному для них режимі. На жаль, в список стандартних програм Windows не включені утиліти для виконання поділу жорсткого диска та об'єднання його розділів, тому в цих цілях поки доводиться користуватися програмами інших виробників.
Вам знадобиться
  • - програма розбивки жорсткого диска на сектори, наприклад, Acronis Disc Director.
Інструкція
1
Скачайте програму Acronis Disc Director з офіційного сайту виробника. Виконайте інсталяцію, слідуючи вказівкам майстра установки.
2
Збережіть всі важливі дані.
3
Запустіть програму. У вікні, ви побачите всі наявні розділи вашого жорсткого диска , виберіть їх і натисніть що знаходиться в меню зліва команду «Об'єднати тому». При цьому всі наявні логічні диски перетворяться в один.
4
В з'явився новому вікні відзначте галочкою другий розділ. Коли побачите, що кнопка «Застосувати очікують операції» на верхній панелі вікна змінила колір, натисніть на неї, щоб виконати дії.
5
Виконайте перезавантаження системи на вимогу програми.
6
Якщо не вийшло виконати об'єднання розділів вище описаним способом, спробуйте спосіб збільшення розділу. Для цього збережіть всі дані з логічного диска , який надалі вам доведеться видалити. Якщо на нього були раніше встановлені програми, то, відповідно, виконайте їх переустановку, оскільки копіювання настановних файлів не дасть вам ніяких результатів - при перенесенні у них вже буде інший адресу.
7
Через меню програми «акронис» видаліть розділ, який не містить потрібної для вас інформації. При цьому утворюється нерозмічена область в розмірі колишнього логічного диска , запам'ятайте цю цифру. Якщо потрібно об'єднати більше двох дисків, повторіть операцію для решти розділів, також не забуваючи про те, що при їх видаленні файли не будуть збережені.
8
Збільште за допомогою того ж меню розмір логічного диска на величину простору, що звільнився (відображається як нерозмічена область диска ). Якщо до цього видаляли більше одного розділу, то збільште значення на величину, рівну сумі розмірів колишніх логічних дисків. Перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Будьте уважні при вказуванні обсягів: вони прописуються в байтах.
Корисна порада
Зробіть на всякий випадок резервні копії важливих даних з усього комп'ютера і запишіть їх на знімний диск.
Застосовують кілька різних методів, що дозволяють з'єднати розділи жорсткого диска. Зазвичай або використовують спеціальні програми, або виконують цю процедуру під час установки операційної системи.
Інструкція
1
У першому випадку вам знадобиться утиліта Partition Manager. Скачайте її і встановіть собі на комп'ютер. Перезавантажте його, щоб програма зібрала відомості про підключені жорстких диска і отримала до них доступ. Запустіть Partition Manager.
2
У меню, швидкого доступу виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів» і дочекайтеся появи нового вікна. Знайдіть над панеллю інструментів вкладку «Майстра» і відкрийте її. Наведіть курсор на пункт «Додаткові функції» і виберіть параметр «Об'єднання розділів».
3
У меню, натисніть кнопку «Далі». Тепер клацніть по графічному зображенню того розділу, до якого необхідно приєднати другий локальний диск. Пам'ятайте про те, що фінального диску буде присвоєна буква розділу, вибраного в цьому кроці. Якщо в процесі з'єднання учавствует системний локальний диск, то обов'язково вибирайте його. В іншому випадку система перестане завантажуватися. Натисніть кнопку «Далі».
4
Клацніть по графічному зображенню другого логічного диска, який бере участь у злитті. В поле «Ім'я папки» введіть назву каталогу, в який будуть збережені всі дані, що зберігаються на обраному розділі. Натисніть кнопку «Далі». Перевірте правильність заданих параметрів і ще раз натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні натисніть кнопку «Готово», щоб завершити попередню підготовку.
5
В робочому вікні програми знайдіть і відкрийте вкладку «Зміни». Клацніть по пункту "Застосувати зміни». Після появи нового вікна виберіть пункт «Перезавантажити сечас». Програма Partition Manager продовжить з'єднання розділів після перезавантаження. Всі подальші операції будуть проходити в режимі MS-DOS. Перезавантажте комп'ютер після завершення роботи програми і перевірте правильність завершення операції.