Як видалити драйвер сканера.

Якщо ви придбали нову модель сканера , то перш ніж її підключати до комп'ютера, необхідно видалити драйвер старого сканера . Або ж драйвер просто перестав правильно працювати, і виникла необхідність його перевстановити. Видалення драйвер ов сканера мало чим відрізняється від видалення звичайної програми. Цей процес включає в себе як видалення програмного забезпечення сканера , так і самого драйвер а.
Вам знадобиться
  • - програма Revo Uninstaller.
Інструкція
1
Перший спосіб, який буде розглянуто - це використання дєїнсталлятора програмного забезпечення драйвер а. Натисніть «Пуск». Далі виберіть «Усі програми». Знайдіть програмне забезпечення драйвер а і виберіть «Видалити». Потім за допомогою підказок «Майстра деінсталяції» видаліть драйвер сканера .
2
Якщо в списку програм дєїнсталлятора сканера не виявилося, видаліть драйвер так. Відкрийте панель керування операційної системи і знайдіть на ній «Установка та видалення програм». Далі в списку програм знайдіть програмне забезпечення сканера і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. Потім зі списку запропонованих варіантів виберіть «Видалити». Операційна система видалить драйвер сканера .
3
Іноді буває, що в процесі видалення система видає помилку, і воно переривається. Якщо у вас така ситуація, то деінсталювати драйвер сканера вам допоможе програма Revo Uninstaller. Дану програму можна знайти в інтернеті і завантажити безкоштовно. Багато місця на вінчестері вона не займе. Скачайте і інсталюйте Revo Uninstaller на комп'ютер.
4
Запустіть програму. З'явиться вікно зі списком всього програмного забезпечення, яке встановлено на вінчестері. Знайдіть ПО сканера і клацніть по ньому лівою кнопкою мишки. Після цього на панелі інструментів виберіть «Видалити». У наступному вікні виберіть режим деінсталяції «Розширений» і пройдіть далі.
5
У вікні «Записи реєстру» відзначте все, потім натисніть «Видалити». У процесі видалення натискайте «Далі», поки не з'явиться вікно «Забуті файли». У цьому вікні натисніть «Вибрати все - Видалити» та дотримуйтеся далі. Після завершення процесу деінсталяції натисніть «Кінець». Вікно роботи програми закриється. Перезавантажте комп'ютер. Тепер і драйвер, і ПО пристрою повністю видалені з вашого комп'ютера. Системний реєстр теж очищений від записів програмного забезпечення сканера .