Як святкують Пасху в різних країнах.

Великдень - головне релігійне свято всіх християн. У різних країнах його святкують по-різному. Але всіх об'єднує сама суть свята: віруючі люди вважають, що в цей день воскрес після болісної смерті Ісус Христос.
Інструкція
1
В Австралії багато сімей в це свято виїжджають на природу. Великодні яйця роблять з шоколаду, також популярні фігурки у вигляді кроликів і австралійських тварин (Білбіл). В меню на Великдень в цій країні прийнято включати смажену баранину, яловичину або курчати з овочами, а на десерт подають великодній торт з безе з фруктами. Закохані набирають у цей день воду і зберігають її до весілля, вважається, що якщо обприскати нею один одного перед весіллям, то шлюб буде міцним і щасливим.
2
Центральною подією Великодня в Німеччині є розведення великого багаття, який позначає прихід весни. На це свято глава сімейства готує для всіх членів родини подарунки і не просто дарує їх, а ховає в будинку, і все приймаються дружно шукати їх. А, знайшовши, сідають за святковий сніданок. Букет нарцисів - обов'язковий атрибут святкового столу, т.к. ці квіти є символом Великодня в Німеччині. Також в цей день всі ходять один до одного в гості.
3
В США люди на це свято відвідують церкву. Найпопулярніша розвага на Великдень - це катання яєць по похилому газону, перемагає в цій грі той, чиє яйце без зупинки покотиться далі всіх. Діти отримують подарунки: кошики з великодніми яйцями і різними солодощами.
4
Єрусалим є місцем, де страждав і воскрес Ісус Христос, на Великдень там збирається безліч християн. Всі вони чекають одного - зішестя з неба благодатного вогню. Цей процес ретельно контролюється, тому запалити вогонь на землі в цей час немає можливості. Підтвердженням того, що цей вогонь дійсно сходить з неба, є те, що деякий час після сходження його полум'я не обпалює. Вважається, що в той рік, коли благодатний вогонь не зійде, настане кінець світу.
5
У Росії на Великдень проводяться нічні служби в храмах. В цей день закінчується сорокаденний піст. Люди обмінюються яйцями, які є символом Великодня. На святкових столах присутні паски (великодні пироги) і паска (страву з сиру).
6
В Італії на головній площі столиці збирається багато народу, всі хочуть почути привітання Папи Римського. Головними великодніми стравами в цій країні є баранина з смаженими артишоками, салат з помідорів, солодкого перцю і оливок і солоний пиріг з яйцями і сиром.
7
У Великобританії Великдень - одне з найголовніших свят у році. На світанку люди збираються в церкві на великодні служби. У святковий обід входить запечений баранчик з овочами та святковий торт. Також подають хрестові булочки. Яйця в це свято використовують не тільки курячі, а й гусячі, і страусині. Увечері на Великдень у Великобританії проводять яскравий карнавал.
8
Символом Великодня на Бермудських островах вважається біла лілія. Французи на це свято ходять на пікніки і готують омлети. Шведи вважають, що на Великдень виходить вся нечиста сила, тому вони відлякують її багаттями. В Іспанії на пасхальному тижні проходить хід в масках. А в Чехії і Польщі дівчат в цей день злегка б'ють гілочками верби: вважається, що після цього вони стануть більш вдалим і красивіше.