Як зробити тепло в квартирі. Як зробити чистий будинок.

Якщо в квартирі тепло і затишно, то і настрій у нас хороший, і немає небезпеки застудитися і захворіти. Як зробити так, щоб у вашій квартирі було завжди тепло? Варіанти вирішення даної проблеми може бути декілька.
Інструкція
1
Можна не чекати розпорядження влади щодо початку опалювального сезону, а самому стати господарем становища. Для реалізації цієї ідеї, ви можете встановити систему індивідуального автономного опалення. Правда, для цього все ж буде потрібно письмовий дозвіл міської адміністрації, та й саме обладнання коштує недешево: система автономного опалення складається з котла, радіаторів, насоса і труб. Але, якщо ви готові витратитися, то тепло у вашому будинку буде завжди, коли ви тільки захочете.
2
Ще одним можливим варіантом обігріву приміщення служать різні електрообігрівачі. Але, заковика тут в тому, що електроенергія нині недешева, і такий спосіб отримання тепла також вельми витратний. До того ж, при постійно включених електрообігрівачах, спостерігається недостатньо висока вологість повітря в приміщенні, що шкідливо для здоров'я.
3
Установка пластикових герметичних вікон з декількома склопакетами дозволяє зберегти тепло в квартирі , перешкоджає відтоку тепло го повітря. Герметично поставлені вхідні двері хорошої якості також дозволять зберегти тепло в квартирі .
4
Ще одним досягненням прогресу є установка підлоги з підігрівом. Система підігріву встановлюється під покриттям підлоги і являє собою нагрівальний кабель з терморегулятором, або тонкий нагрівальний мат.
5
Сучасні спліт-системи непогано працюють на обігрів, але, ними можна користуватися тільки в тому випадку, коли на вулиці немає негативних температур. Зручні вони і тим, що інтенсивність подачі повітряного потоку і температура повітря, що подається можна задати за допомогою пульта дистанційного опалення.
6
Покладіть за радіатори опалення листи спеціальної екранованої фольги - це засіб відобразить потоки тепла саме в бік квартири.
7
Якщо ж опалювальний сезон вже почався, а ваші батареї ледве теплі або зовсім холодні, необхідно шукати причини такого явища. Можливо, винні повітряні пробки, що утворюються в радіаторах, тоді, за допомогою спеціальних ключів, необхідно спустити повітря з системи.
8
Якщо в квартирі є балкон або лоджія, необхідно подбати і про їх утепленні: наприклад, засклити. Це буде перешкоджати попаданню холодного повітря в кімнати.