Як зберегти роботу.

Отже, ви влаштувалися на нове місце роботи. Цілком можливо, що ви сильно хвилюєтеся. В основному ця схвильованість проявляється досить конструктивно: підвищення робочого тонусу, увагу до робочих завданнях тощо. Це загальна реакція співробітника на новому місці. Так він намагається пристосуватися до нових умов праці. Виділяється кілька головних людських якостей, які допоможуть людині зберегти роботу і стати цінним співробітником.
Інструкція
1
Відповідальність. Є чітко визначені обов'язки у будь-якого співробітника, які він виконувати зобов'язаний. А є такі завдання, які брати необов'язково. Але якщо людина відповідальна, він може брати на себе і такі завдання, виростаючи над собою і в очах начальства, роблячи собі кар'єру.
2
Робоча відповідальність також в себе включає акуратність. Її суть полягає в наступному: кожна задача повинна бути виконана не аби як, а повністю, з урахуванням дрібних деталей. Є ще точність, пунктуальність, що є тимчасовим аспектом акуратності. Адже крім того, що справи повинні виконуватися акуратно, вони ще й під час повинні виконуватися, чи не так?
3
Зацікавленість. Зацікавленість до справи ви проявляєте шляхом прояву ініціативи, готовності відповідати за щось на своєму рівні або радитися з начальством, старання щодо досягнення мети найбільш оптимальним способом.
4
Відданість своїй справі. Якщо службовець бере на себе якісь певні зобов'язання і при цьому не просто їх виконує, але намагається досягти кращого результату в інтересах компанії, він піклується про репутацію і успішності компанії. Такі люди останнім часом цінуються більше і більше.
5
Конструктивне ставлення до здорової критики. Не завжди на роботі все йде ідеально, часом трапляються і екстремальні ситуації. А це передбачає пошук винуватих. Ось воно, широке поле для всякого роду критики. І якщо вже винуватим стали ви, намагайтеся реагувати на зауваження адекватно, нехай навіть це не завжди легко. Критика вчинків, дій нікого не принижує, але лише допомагає людині виправитися.
6
А ось критика особистості може бути для деяких людей абсолютно яку переносять. Але все одно, якщо вас намагаються підсидіти, критикують вас за те, чого ви не робили і зводять наклеп, не панікуйте і не зривається. Розумний начальник словами вірити не буде, але повірить діям. А якщо вже ви працюєте справно, начальству, швидше за все, плювати буде на то, що там про вас говорять.
Корисна порада
Розвиток цих якостей і постійна робота над ними допоможуть вам зберегти свою роботу, навіть якщо обставини будуть проти вас.
Збереження налаштувань Word потрібно користувачеві для швидкого доступу до часто використовуваної при роботі конфігурації. В цьому відношенні набагато зручніше старі версії програмного забезпечення Microsoft Office, оскільки у них є вбудована функція збереження, однак при роботі в Office 2007 і вище доводиться вдаватися до установки додаткових додатків.
Вам знадобиться
  • - NET Framework 2.0;
  • - програма Computer Network Consultants.
Інструкція
1
Дізнайтеся, яка саме версія MS Office встановлена на вашому комп'ютері. Для цього відкрийте одне з його додатків і в вікні, що з'являється при запуску, подивіться, який рік випуску там написаний. Також можете просто подивитися в меню встановлених програм назва додатка, яке повинно в собі містити потрібну вам інформацію.
2
Якщо у вас на комп'ютері встановлена версія Microsoft Office Word 2003 року, тоді скористайтесь командою «Майстер збереження налаштувань Office 2003». Також це актуально і для більш ранніх версій програми. Далі дотримуйтесь простих вказівок меню в який з'явився новому вікні і виконайте збереження потрібних вам налаштувань конфігурації програми для подальшого швидкого доступу до них.
3
Пізніші випуски програмного забезпечення Microsoft Office на жаль не підтримують такої зручної функції, тому, якщо у вас встановлена одна з них, скористайтеся програмами сторонніх виробників для збереження налаштувань Word.
4
Скачайте і встановіть програму Office 2007 Settings Backup Wizard Pro. Найкраще це зробити зайшовши на сайт виробника Computer Network Consultants. Зверніть увагу, що для коректної установки і роботи цього додатка потрібне підключення до мережі інтернет. Існують і інші програми, що виконують цю функцію, проте саме цей програмний продукт є офіційною розробкою партнера Microsoft, що робить його найбільш пристосованим до всіх особливостей MS Office.
5
Відкрийте програму. У вас з'явиться вікно, в якому ви зможете зберегти використовувані при роботі з Word настройками. Для цього виберіть в програмі папку для їх збереження та натисніть кнопку Backup. Якщо ви захочете відновити значення параметрів конфігурації, натисніть кнопку Restore.
Зверніть увагу
Будьте уважні, викачувавши програмне забезпечення, переконайтеся, що в рядку прописаний саме адресу виробника.
Корисна порада
Скористайтеся функцією збереження настройок, якщо ви не робили цього раніше.