Як уберегти гроші.

Питання про те, як уберегти гроші , найдавніший, але аж ніяк не риторичне. Є перевірені і дієві способи, які допоможуть вам захистити свої кровні від злочинних посягань.
Вам знадобиться
  • - тайники в домі;
  • - резервний інтернет-гаманець.
Інструкція
1
Щодня ви маєте при собі дрібні і середні суми готівкових грошей. Щоб уберегти свої гроші від кишенькових злодіїв, закривайте сумку, не зберігайте відразу всю суму в одному місці (наприклад, у гаманці), при поїздці в транспорті тримайте сумку перед собою (а не збоку або за спиною).
2
Правильно підібрані гаманець і сумка також допоможуть вам зберегти свої гроші . Вибираючи гаманець, не купуйте помітні моделі. Дістаючи біля каси гроші з яскравого, блискучого, дорого гаманця, ви обов'язково привернете увагу грабіжників. При покупці сумки віддавайте перевагу моделям з жорсткими ущільненими стінками. Розрізати таку сумку і витягнути з неї гаманець вкрай складно.
3
В ні чим не примітні будні ви навряд чи втратите велику суму грошей, адже основні ваші заощадження знаходяться в надійному місці. Але так вже воно надійно? Зберігаючи гроші будинку, ви ризикуєте стати жертвою квартирних злодіїв. Розташовуючи величезним «професійним» досвідом і відмінно знаючи психологію середньостатистичного міського жителя, вони за кілька хвилин знаходять все «заначки» господарів будинку. Тому якщо ви категорично не довіряєте банкам, то повинні заховати свої гроші , застосувавши творчий підхід.
4
Якщо ви найближчим часом не збираєтеся витрачати велику суму грошей, то сховайте її максимально надійно. Розділіть свої заощадження на три рівні частини. Упакуйте гроші в непримітні згортки з влагонепроницаемого матеріалу. І заховайте свої заощадження в три схованки.
5
Розбудіть свою фантазію і пам'ятайте, що схованкою може служити все що завгодно у вашій квартирі, від штучно створених порожнин в стінах і підлозі, до картинної рами. Ховаючи гроші у відносно невеликі предмети, обов'язково попередьте про це домочадців, щоб вони помилково не продали і не подарували комусь ваш «тайник».
6
Якщо ви зберігаєте великі суми грошей в віртуальних платіжних системах (наприклад, WebMoney, Яндекс- гроші , Perfect Money і т.д.), то також можете самостійно убезпечити свої гроші . В першу чергу дотримуйтесь елементарних правил безпеки в мережі: регулярно оновлюйте антивірус, не повідомляйте нікому свої паролі, не проходьте за підозрілими посиланнями, не завантажуйте контент, отримавши від служби безпеки попередження про можливу загрозу.
7
Якщо у вас свій (нехай навіть невеликий) бізнес в мережі, то затьмарити трудові будні можуть підступи конкурентів. В службу безпеки платіжної системи недобросовісний користувач може подати скаргу, що ви є шахраєм і, ввівши його в оману, заволоділи його коштами. При цьому він вкаже номер вашого інтернет-гаманця, і адміністратори до з'ясування обставин можуть заморозити ваші рахунки. Тому, здійснюючи великі угоди з партнерами-новачками, переводите отриману суму на резервний гаманець або взагалі в іншу віртуальну валюту.
Зверніть увагу
Виробники сейфів рапортують про впровадження в свою продукцію новітніх систем безпеки і запевняють, що їх сейфи неможливо зламати. Але злочинці знайшли несподіваний вихід із ситуації. 11 жовтня 2007 з українського банку були викрадені 30000 гривень. Причому гроші невідомі вкрали разом із сейфом, вага якого 300 кілограмів.
Зберігати гроші в панчосі - вірний спосіб втратити їх. Всі гроші незалежно від країни походження, номіналу і валютного курсу мають властивість знецінюватися. Тому слід серйозно задуматися над тим, як захистити себе від інфляції.
Інструкція
1
Перший і найпростіший спосіб уберегти гроші від інфляції - покласти кошти на банківський депозит. Дохід від таких вкладень можливий при розміщенні великих сум (в декілька мільйонів рублів). Якщо ж ваші заощадження менше, не турбуйтеся: депозит - вірний спосіб зберегти ваші гроші, процент по вкладу не дозволить інфляції «з'їсти» накопичення. Крім того, ви не будете обмежені в управлінні вашими заощадженнями: гроші з депозиту його власник може забрати в будь-який час.
2
Ще один спосіб збереження грошових сум - інвестування в ПІФи (пайові інвестиційні фонди) облігацій. Дохід по них перевищує відсотки по вкладу, тобто трохи вище інфляції. Однак в паї вкладаються мінімум на три роки. Дістати гроші з них тоді, коли заманеться, ви не зможете.
3
Надійний засіб проти інфляції - вкладення в дорогоцінні метали. Найдорожчий з них, звичайно ж, золото, яке окупає себе тільки в довгостроковій перспективі (від 20 до 30 років). На коротких термінах краще вкладатися в срібло, тим більше, що воно набагато волатильними (волатильність - великий перепад ціни) золота, тобто на злети й падіння курсу можна непогано заробити.
4
Якщо вам потрібно вберегти від знецінення особливо великі суми (від 700 тис. Руб.), То найрозумніше вкладати їх в покупку нерухомості. Квартирне питання в нашій країні стоїть гостро. Придбану нерухомість можна або здавати в оренду, тим самим забезпечуючи собі стабільний дохід, або перепродувати за вищою ціною. Нерухомість в найближчій перспективі дешевшати не буде, а значить, ви зможете не просто зберегти ваші кошти, але і примножити.
5
Ще один варіант збереження накопичень - покупка структурованих продуктів. Сьогодні їх пропонує більшість інвестиційних компаній. Структуровані продукти комбінують в собі вкладення в різні фінансові інструменти. Серед них є ризиковані (акції, валюти, ф'ючерси, індекси країн, що розвиваються), а є більш надійні (ПІФи облігацій, дорогоцінні метали, закриті ПІФи нерухомості). Якщо по одним інструментам вкладені вами гроші «погорять», то інші компенсують втрату. В кожному разі вкладення в структуровані продукти не тільки перекриє інфляцію, але і дасть вам шанс заробити.
Корисна порада
Не тримайте гроші під подушкою. Оскільки їх головна властивість - знецінюватися, вашою основною захистом від інфляції мають стати інвестиції.