Як зробити шар невидимим.

Можливість працювати з шарами - одна з найкорисніших і активно використовуваних опцій графічного редактора. Однак її цінність різко впала б, якби не можна було приховувати одні шари і відображати інші. Така функція, зрозуміло, передбачена в графічному редакторі Adobe Photoshop і користуватися нею можна кількома способами.
Інструкція
1
Використовуйте панель шарів для всіх маніпуляцій з ними. За умовчанням вона присутня в інтерфейсі графічного редактора одразу після його запуску. Якщо ж чомусь ви її не виявите в відкритому вікні Photoshop, то розкрийте в його меню розділ «Вікно» і клацніть по пункту «Шари». Хоча, можна просто натиснути гарячу клавішу f7, дублюючу цю команду меню.
2
Виділіть на панелі шарів той Лейер, який потрібно зробити невидимим, тобто клацніть його назву мишкою. Відключити відображення виділеного шару можна командою меню - в розділі «Шари» виберіть пункт «Приховати верстви». Якщо ви виділите кілька шарів (перещелкаете мишкою всі потрібні при клавіші ctrl), то вибір цієї команди зробить невидимими їх все.
3
Використовуйте мишу замість команди в меню - це дещо прискорює роботу. Клацайте лівою кнопкою по зображенню очі біля лівого краю рядка в панелі шарів, щоб зробити цей шар невидимим. Якщо ви зробите це, утримуючи клавішу alt, то невидимими стануть всі шари, крім того, який ви клацнули. Відновити вихідну схему видимості після цього можна буде повторним клацанням при клавіші alt.
4
Групуйте верстви, якщо в процесі роботи доводиться час від часу вмикати і вимикати видимість певного набору Лейере. Для цього клацніть по піктограмі з зображенням папки і спливаючій підказкою «Створити нову групу» у нижнього краю панелі шарів, а потім перетягніть мишкою в створену папку всі потрібні шари. Після цього одночасно включати і відключати видимість всієї групи можна буде натисненням на піктограму з оком, зіставленої папці цієї групи.
5
Використовуйте властивості прозорості шару в якості альтернативного способу зробити його невидимим. Це менш зручно, але така можливість теж існує. У правого верхнього краю панелі шарів розташований випадаючий список з написом «Непрозорість», клацання по якому робить видимим повзунок, який вам слід пересунути в крайнє ліве положення. Таким способом ви зробите виділений шар або групу повністю прозорими, тобто невидимими.