Як вимкнути dhcp.

DHCP - це протокол настройки вузла, який автоматично призначає IP-адреси комп'ютерами і дозволяє уникнути дублювання призначених адрес. Процедура включення/відключення DHCP може бути виконана стандартними інструментами операційної системи Windows і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для створення завдання включення і виключення примусового застосування DHCP від імені адміністратора за допомогою планувальника завдань.
2
Перейдіть в пункт «Стандартні» і розкрийте посилання «Службові».
3
Оберіть «Планувальник завдань» та натисніть кнопку «Створити завдання».
4
Вкажіть ім'я нового завдання і застосуйте прапорець на полі «Виконувати з найвищими правами».
5
Перейдіть на вкладку «Дія» та натисніть кнопку «Створити».
6
Натисніть кнопку «Обзор» в діалоговому вікні та вкажіть шлях до обраної службі DHCP.
7
Натисніть кнопку OK для виконання команди і повторіть натискання кнопки OK для підтвердження застосування обраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання операції включення або виключення примусового застосування протоколу DHCP для клієнтів.
9
Введіть значення napclcfg.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди відкриття консолі кофигурации клієнта NAP.
10
Натисніть кнопку «Клієнти примусової захисту» і викличте контекстне меню параметра «Клієнт примусової захисту DHCP» кліком правої кнопки миші.
11
Оберіть команду «Включити» або «Відключити».
12
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для використання альтернативного методу включення/виключення DHCP.
13
Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть пункт «Командний рядок».
14
Введіть значення netsh nap client set enforcement ID = 79617 ADMIN="Enable" і натисніть клавішу Enter для включення примусового застосування DHCP.
15
Введіть значення netsh nap client set enforcement ID = 79617 ADMIN="Disable" і натисніть клавішу Enter для відключення примусового застосування DHCP.