Як налаштувати завантаження системи.

Утиліта налаштування системи (System Configuration Utility) призначена для зміни параметрів завантаження операційної системи Microsoft Windows, конфігурації мультізагрузчіка та управління програмами, що входять в авто завантаження.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання запуску програми налаштування системи .
2
Введіть значення msconfig у полі «відкрити» та натисніть кнопку Ok для виконання команди.
3
Перейдіть на вкладку «Загальні» у вікні програми і виберіть параметр «Звичайний запуск» для завантаження всіх драйверів пристроїв і запуску всіх служб.
4
Вкажіть параметр «Діагностичний запуск» для виконання завантаження тільки основних драйверів і запуску основних служб.
5
Використовуйте параметр «Вибірковий запуск» для завантаження операційної системи Windows з використанням основних служб і драйверів, а також обраних користувачем служб і автоматично завантажуваних програм.
6
Перейдіть на вкладку «Завантаження» і виберіть параметр «Безпечний режим: мінімальна» для завантаження провідника Windows у безпечному режимі із запуском лише найнеобхідніших служб системи .
7
Вкажіть параметр «Безпечний режим: інша оболонка» для завантаження командного рядка в безпечному режимі.
8
Використовуйте параметр «Безпечний режим: відновлення Active Directory» для завантаження тільки необхідних служб каталогів Active Directory.
9
Виберіть пункт «Безпечний режим: мережа» для додавання в завантаження необхідних мережевих компонентів.
10
Вкажіть параметр «Без GUI» для завантаження системи без відображення екрану-заставки.
11
Використовуйте пункт «Журнал завантаження» для збереження даних завантаження в файл% SystemRoot% Ntblog.txt.
12
Оберіть параметр «Базове відео» для завантаження стандартних драйверів VGA замість драйверів екрана.
13
Вкажіть пункт «Інформація про OS» для відображення імен завантажуваних драйверів.
14
Використовуйте пункт «Зробити ці параметри завантаження постійними» для заборони відкату вибраних змін.
15
Перейдіть на вкладку «Служби» і встановіть прапорець «Не відображати служби Microsoft» для відображення тільки служб сторонніх розробників.
16
Перейдіть на вкладку «Автозавантаження» і зніміть прапорці на полях додатків, обраних для виключення з автозавантаження системи .
Зверніть увагу
При виборі команди «Вимкнути всі» деякі служби безпеки Microsoft ^ необхідні для завантаження системи, що не відключаються!
Корисна порада
Відключення додатків, включених в автозавантаження, може призвести до уповільнення запуску пов'язаних програм або їх некоректної роботи.