Як зробити модель пожежної машини.

стендового моделювання називається галузь моделізму, що займається нерухомими моделями, призначеними тільки для демонстрації. Стендові моделісти будують нерухомі зменшені копії самих різних механізмів - від космічних кораблів до звичайних пожежних машин.
Інструкція
1
Уважно розгляньте в інтернеті фотографії пожежних машин, щоб скласти точне уявлення про те, як вони виглядають. Одна з таких фотографій приведена в заголовку цієї статті.
2
Прийміть рішення про те, конструкцію якої пожежної машини ви збираєтеся повторювати в своїй моделі. У одних з них кабіна і кузов з'єднані в єдине ціле, в інших між цими вузлами є проміжок. Виготовте відповідні деталі моделі з щільного картону. Обклейте їх білим папером, а потім пофарбуйте в червоний колір. Дрібні деталі на них просто намалюйте.
3
Для імітації фар використовуйте білі світлодіоди, а для імітації задніх ліхтарів - червоні і жовті. Харчування на них подайте від батарейок через такі резистори, щоб струм через кожен з діодів не перевищував 20 мА. Обов'язково додайте вимикач.
4
З фанери виготовте шасі моделі. В якості коліс використовуйте великі кришки від пляшок з-під кефіру, пофарбувавши їх в чорний колір, як осі - трубки від авторучок.
5
На правому борту кузова моделі розмістіть щиток, до якого підключаються шланги. В якості самих шлангів використовуйте звичайні кембрики. Намалюйте на щитку кілька кнопок і розмістіть поруч з ними маленькі (3-міліметрові) світлодіоди.
6
Драбину, що розміщується на даху пожежної машини , склейте із сірників, від яких попередньо відокремте головки.
7
Щоб модель пожежної машини була більш схожою на справжню, не забудьте про таку деталь, як номера. Виріжте їх з алюмінієвої банки, пофарбуйте білою замазкою, використовуваної для коригування тексту. Коли вона висохне, нанесіть написи тонким фломастером. Задній номер крупно продублюйте на дверях кузова, використовуючи ту ж мастику.
8
Пам'ятайте, що будь-які стендові моделі дуже тендітні, і тому не призначені для використання в якості іграшок. Для захисту моделі від пилу використовуйте знімний прозорий кожух будь-якої конструкції.