Як прибрати підсвічування ярликів на робочому столі. Як прибрати чорну підсвітку з написів ярликів на робочому столі.

Іноді підсвічування ярликів на робочому столі може виявитися зовсім не потрібною. Змінити цей параметр можна без використання будь-яких спеціально розроблених програм або спеціальних навичок.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по вільній від ярликів області робочого столу. Виберіть «Властивості». У вас відкриється нове вікно з параметрами, які відносяться до налаштувань робочого столу, дозволу екрану, вибору шпалер і заставки, також тут ви знайдете і вирішення проблеми з підсвічуванням ярликів . Для цього перейдіть на вкладку «Робочий стіл».
2
Натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу», у вікні, ви побачите всі можливі настройки, які можете зробити самостійно для настройки зовнішнього вигляду робочого столу. Відкрийте вкладку «Веб». Там ви побачите, що у вас стоїть галочка навпроти дії «Закріпити елементи робочого столу». Зніміть її, застосуйте і збережіть зміни.
3
Також можна змінити відкидається значками тінь, для цього відкрийте «Мій комп'ютер» і по вільному від значків простору клацніть правою кнопкою миші. Натисніть властивості. У вас з'явиться нове вікно з декількома вкладками - виберіть останню з них, вона називається «Додатково». Виберіть кнопку «Параметри», яка відноситься до швидкодії системи. Приберіть галочку з пункту «Відкидання тіней значками на робочому столі ».
4
Застосуйте і збережіть зміни. Можливо, вам запропонують перезапустити систему для того, щоб нові параметри набули чинності. Цей пункт настройки робочого стола пов'язаний з ефектами, що впливають на швидкодію системи. Також ви можете скористатися сторонніми програмами для налаштування зовнішнього вигляду робочого столу і системи. Наприклад, програма XP Tweaker, яка пропонує користувачеві розширений режим настройки зовнішнього вигляду операційної системи.
5
Якщо вам не можна міняти параметр відображення веб-елементів робочого стола, то просто поміняйте у властивостях робочого столу основний колір - зробіть його максимально близьким до кольорової гами шпалер, і виділення ярликів вам буде не так помітно.
Зверніть увагу
Підсвічування ярликів може нести в собі різне призначення. Це не тільки атрибут зовнішнього вигляду системи.
Корисна порада
Міняйте настройки робочого стола на користь продуктивності.