Як прибрати смужку в ворде.

При введенні достатньої кількості символів «прочерк», «решітка» або «тире» (_, #, -) і наступному натисканні клавіші Enter, програма Microsoft Word може автоматично створити горизонтальну смугу, видалення якої здатне завдати чимало труднощів недосвідченому користувачеві.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word
Інструкція
1
Визначте тип лінії, що підлягає видаленню: намальована, вставлена або створена форматом.
2
Виконайте клік миші на намальованої лінії і натисніть кнопку Del для виконання операції видалення.
3
Використовуйте можливості контекстного меню для альтернативного методу видалення намальованої лінії, що викликається кліком правої кнопки миші на поле обраного об'єкта. Вкажіть команду «Вирізати» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.Невозможность виділення обраної лінії є показником того, що лінія не є намальованою.
4
Виділіть рядки до і після вставленої в Word лінії і натисніть функціональну клавішу Del для виконання операції видалення.
5
Додайте кілька довільних букв до і після лінії і повторіть спробу видалення.
6
Використовуйте можливості контекстного меню для альтернативного методу видалення вставленої лінії, що викликається кліком правої кнопки миші на поле обраного об'єкта. Вкажіть команду «Вирізати» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.Невозможность виділення обраної лінії є показником того, що лінія не є вставленої.
7
Розкрийте пункт меню «Кордони і заливка» у верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Word для ініціації видалення лінії, створеної форматом і виберіть параметр «Тип» - «ні» (без рамки) на закладках «Кордон» і «Сторінка ».
8
Виділіть текст разом з лінією при неудаляемості лінії і вкажіть пункт «до тексту» в параметрі «Застосувати» цього ж вікна.
9
Помістіть курсор миші під підлягає видаленню смугу і натисніть функціональну клавішу Shift. Продовжуючи утримувати клавішу Shift, натисніть клавішу із зображенням стрілки, спрямованої вгору. Дочекайтеся моменту виділення підлягає видаленню смуги і натисніть клавішу Del.