Як встановити протитуманні фари. фари протитуманні на калину.

Установка протитуманних фар на автомобіль дозволяє краще позначити машину в непривабливих погодних умовах: при тумані, дощі або снігопаді. Головне, наявність таких фар забезпечує комфорт і безпеку водія і його пасажирів. Вибираючи протитуманні фари , зверніть увагу на лампи, випущені відомими виробниками автомобільної оптики, наприклад фірми Hella і Osram.
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - плоскогубці;
  • - комплект викруток;
  • - гайковий ключ;
  • - дриль зі свердлами.
Інструкція
1
Відкрийте корпус фари . Вийміть оптичний елемент, щоб не пошкодити скло при монтажі протитуманних фар і для установки галогенової лампи. Вибирайте лампи відомих виробників. Одним з провідних фірм є марка автомобільних ламп OSRAM. Лампами цієї фірми комплектуються базові моделі практично всіх автовиробників.
2
Позначте на стійкій поверхні бампера симетричні місця і просвердлите отвори для установки фар під бампером або над ним. Обробіть отвори антикорозійним покриттям. Встановіть корпусу фар в просвердлені отвори. Поставте реле у зручний для вас місце, вниз контактними проводами, щоб на них не могла потрапити вода.
3
Встановіть вимикач на панелі автомобіля. Для цих цілей ви можете використовувати вимикач, який продається разом з набором або спеціальний вимикач, який знаходиться на приладовій панелі вашого автомобіля.
4
Отсоедините позитивну клему від акумулятора, щоб забезпечити безпеку. Проведіть дроти відповідно до схеми, яка додається до інструкції по установці протитуманних фар. Користуйтеся тими проводами, які входять в комплект фар. Якщо ви використовуєте інші дроти, стежте за тим, щоб перетин проводів було однаковим.
5
Поставте галогеновую лампу в оптичний елемент. Ні в якому разі, не торкайтеся до колби руками. Візьміть її за підставу або використовуйте спеціальні трикотажні рукавички.
6
Підключіть дроти до лампи і поставте оптичний елемент в корпус противотуманной фари . Підключіть позитивну клему до акумулятора автомобіля і перевірте роботу фар. Включайте фару тоді, коли вона зібрана повністю. Прикріпіть і перевірте на міцність з'єднувальні дроти. Якщо ви правильно встановили протитуманні фари , підсумком вашої роботи буде ефективне освітлення дорожнього полотна під час руху автомобіля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rC36NlqUyj4
Зверніть увагу
Проводите всі роботи при непрацюючому двигуні.
Корисна порада
Зверніться в автомайстерню, якщо у вас не виходить встановити протитуманні фари самостійно.
Lada Kalina в базовій комплектації не має встановлених протитуманних фар і проводів для них. Установка даних освітлювальних приладів проводиться самостійно і займає зовсім небагато часу.
Інструкція
1
Придбайте комплект протитуманних фар, бажано імпортного виробництва, які прослужать вам тривалий час. Не забудьте про покупку проводки, що є необхідною для якісного підключення фар. Також купите роз'єми для ламп, кнопку включення і реле. Запасіться необхідним інструментом: викруткою, шурупами для кріплення і наждачним папером.
2
Встановіть кнопку включення в будь-який зручний місце на приладовій панелі. Реле встановіть в блок реле і запобіжників в штатне місце. Підключіть провід від акумулятора до 31 контакту, що знаходиться на реле, від контакту 87 приєднаєте провід безпосередньо до фарі. Роз'єм 85 відповідає за включення світла при натисканні кнопки. Не забудьте підключити до 86 контакту провід «маси».
3
Пофарбуйте рамки в колір кузова автомобіля. Попередньо обробіть поверхню наждачним папером, знежирте і нанесіть ґрунтовку. Після того, як фарба висохне, зробіть покриття рамки лаком. Якщо є бажання, покрийте фари спеціальною плівкою, яка забезпечує захист скла від ударів і влучень різних предметів.
4
Встановіть автомобіль на опори, попередньо піднявши на домкраті. Зніміть колесо з боку установки фар і від'єднайте підкрилок. Вийміть заглушку з бампера і встановіть протитуманні фару зсередини. Обов'язково закріпіть її за допомогою саморізів. Поставте на місце пофарбовану рамку і підключіть електричний роз'єм до лампи, після чого встановіть підкрилок і колесо.
5
Аналогічним чином зробіть установку та підключення другої протитуманною фари . Після всіх проведених робіт включіть запалення і перевірте працездатність нових приладів, натиснувши кнопку включення. Не забудьте виконати регулювання фар, яку за помірну плату можна провести в автосервісі.