Як відновити тимчасові файли. word папка тимчасових файлів windows 7.

Нерідко виникають ситуації, коли необхідно відновити будь-якої тимчасовий файл інтернету або зберегти документ Microsoft Word, який був загублений внаслідок атаки вірусів або банального відключення електрики. Для відновлення тимчасових файлів існує безліч програм, які потрібно купити. Однак є й декілька безкоштовних способів.
Інструкція
1
Отже, якщо ви не встигли з якої-небудь причини зберегти текстовий документ, а комп'ютер раптово вимкнувся або попросту зависла програма, не опускайте руки. Спробуйте відновити його наступним способом: запустите додаток Microsoft Word і знайдіть в ньому меню «Файл», після чого натисніть «Відкрити».
2
Далі клікніть на стрілочку поруч з кнопкою "Відкрити" і виберіть "Відкрити і відновити». В цьому ж вікні знайдіть документ, який вам необхідно відновити, і спробуйте відкрити його. Даний спосіб спрацьовує приблизно в половині випадків, але є й інші методи.
3
Спробуйте просто знайти і відкрити документ з папки з тимчасовими файлами. Для цього впишіть в адресний рядок шлях до папки, де зберігаються тимчасові файли . Наприклад, в Windows XP адресу буде наступним: C: Documents and SettingsІмя компьютераLocal SettingsTemp. Якщо ви використовуєте Windows 7, то наберіть C: UsersІмя компьютераAppDataLocalTemp. Це папки, де тимчасові файли з вашого комп'ютера і завантажені з інтернету зберігаються певний час. Відсортуйте їх за датою створення і знайдіть цікавить вас файл.
4
Запам'ятайте, що тимчасові текстові файли мають розширення .tmp, яке для відкриття необхідно поміняти на .doc. Якщо на вашому комп'ютері встановлено Windows 7, то розширення міняти не доведеться - воно відразу буде мати «звичайний» вид.
5
Для відновлення файлів також можна використовувати спеціальне програмне забезпечення - Recuva. Ця програма дозволяє відновлювати тимчасові і віддалені файли будь-яких типів. Скачайте програму, встановіть її і запустіть. У першому вікні виберіть тип відновлюваного файлу: фото, музика, відео, документ, електронна пошта, архів та інше. Далі виберіть приблизне або точне (якщо відомо) місцезнаходження файлу. Після цього натисніть кнопку «Далі» і почекайте, поки додаток виконає пошук всіх доступних документів і файлів, серед яких вам необхідно знайти потрібний. Список знайдених файлів ви також можете відсортувати за типом або датою, щоб пошук можна було справити швидше. Виберіть потрібний вам файл і натисніть кнопку «Відновити».
Напевно ви зустрічали на своєму жорсткому диску файли формату shs або shb. Це файли тимчасових текстових документів. Їх можна було легко відкрити за допомогою утиліти MS Word, однак останні версії цього продукту не дозволяють цього зробити.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - текстовий редактор «Блокнот»;
  • - редактор реєстру Regedit.
Інструкція
1
В останніх версіях операційних систем сімейства Windows для тривалого зберігання вмісту буфера обміну використовуються файли з розширенням shs і shb. Навіть якщо ви включите опцію «Відображення розширень» в «Провіднику Windows», файли цього типу будуть з прихованим розширенням. Насправді формат цих файлів розпізнати досить важко.
2
Основне розташування файлів цього типу - тимчасові папки, призначені користувачем. Т.к. більшість користувачів не змінює розташування цих каталогів, отже, основне сховище цих документів - C: WindowsTemp. При перегляді цієї директорії, швидше за все, ви зіткнетеся з однією трудністю - захаращеність різними папками, файлами налаштувань, зображеннями та іншими документами.
3
Ви можете спробувати відкрити тимчасові документи за допомогою текстового редактора MS Word 2003 і більш старих версій. В релізі 2007 дана можливість відсутня, тому що такого роду файли можуть містити і сторінки сценаріїв запускаються, тобто вірусів. Але незважаючи на цю заборону, обійти систему захисту можна, якщо ви точно знаєте, що всередині цих файлів немає даних, небезпечних для життєдіяльності системи.
4
Перше, що вам знадобиться - скопіювати файл shscrap.dll з операційної системи Windows XP в Windows Seven. Якщо у вас немає можливості витягнути його з системної папки, наприклад, не встановлювали Windows XP, тоді файл можна скопіювати за посиланням, зазначеної в розділі «Додаткові джерела» на цій сторінці.
5
Також вам буде потрібно скопіювати файл scraps.reg на свій жорсткий диск по посиланню, яке знаходиться в блоці «Додаткові джерела». Відкрийте редактор реєстру. Для цього натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть regedit і натисніть кнопку «ОК».
6
В головному вікні програми зробіть імпорт скопійованого за посиланням reg-файлу. Після перезапуску системи ви можете легко переглядати вміст тимчасових файлів.