Як відновити трудову.

Після втрати трудової книжки на думку відразу ж приходять кілометрові черги, довідки, ксерокопії, друку і ще купа всякої бюрократичної тяганини. Але ви можете заощадити найдорожче, що у вас є - ваш час.
Інструкція
1
Перше, що вам необхідно зробити, - це оповістити свого роботодавця. Він зобов'язаний у термін не більше 15 діб після того, як ви написали заяву про втрату трудової, виписати вам повноцінний дублікат. В цей дублікат в обов'язковому порядку вносяться всі відомості про ваше стажі роботи, як в даній організації, так і на всіх попередніх місцях роботи. Роботодавець має право в загальних рисах описати ваш стаж, т.е не вказувати всі ваші переміщення по службових сходах. Головне, щоб ваш стаж був підтверджений відповідними документами. Тому порада на майбутнє: візьміть за правило відноситься до документів уважно. Hе викидайте старі контракти та договори з попередніх місць вашої служби. У справу підуть усі офіційно підтверджені і зареєстровані документи: довідки, зарплатні відомості, профспілковий квиток або профспілкова картка, розрахункова картка та інші офіційні папери. Також в дублікат трудової книжки вноситься вся інформація про нагородження та заохочення, але тільки виписаних вам на останньому місці роботи.
2
Як бути, якщо ви знову улаштовуєтеся на роботу, а трудової книжки у вас немає? В цьому випадку у відповідності з федеральним законом № 90-ФЗ нову трудову вам зобов'язаний оформити новий роботодавець. Оформлення має ґрунтуватися на вашому письмовому заяві, де слід вказати причину відсутності трудової книжки (втрата, пошкодження, розкрадання або інша причина). А щоб у вас не виникла спокуса попросити нового роботодавця зробити вам фіктивну запис, слід знати, що за законом такі записи можна вносити тільки в дублікат колишньої трудової книжки. Тому такий запис в новій трудовій буде просто недійсною.
3
Є ще варіант. Якщо у вас не залишилося ні яких документів з попередніх місць роботи, то можна звернутися в пенсійний фонд, з 2002 року туди відраховуються страхові внески за кожного працівника на підприємстві.
4
Якщо нічого з перерахованого вище вам не підходить, то залишається одне: пройтися по всіх місцях, де ви колись працювали. У кожній організації є дані на працівників за останні 75 років. У разі, якщо підприємство вже не існує, доведеться звертатися в міський архів.