Як вставити фото в блог.

Популярність блогів зростає з кожним днем, кожен блогер відчуває потребу ділитися з друзями новинами свого життя, прикрашаючи їх барвистими фотографіями.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований акаунт в блогосфері, - фотографії в електронному вигляді/посилання на фото в інтернеті.
Інструкція
1
Зайдіть в свій блог, ввівши ім'я та пароль у верхньому правому кутку сторінки. При відсутності аккаунта на одному з сайтів блогерів, зареєструйтесь - цей процес не відніме більше 5 хвилин. Підтвердіть реєстрацію на своїй пошті і продовжуйте роботу.
2
У верхньому рядку меню виберіть «Журнал», далі «Новий запис», якщо хочете зробити новий пост, або «Редагувати записи» при бажанні змінити вже існуючий. При редагуванні виберіть одну із записів.
3
Зробіть необхідні текстові записи, озаглавьте пост, збудуйте текст за допомогою візуального редактора. Вибирайте фотографію на своєму комп'ютері або знайдіть потрібне зображення в інтернеті.
4
У візуальному редакторі виберіть Image button. У вікні, знайдіть потрібний варіант - завантаження фото з жорсткого диска комп'ютера або вставка посилання на зображення.
5
При завантаженні фотографії з комп'ютера виберіть «Обзор». При цьому відкриється вікно, в якому за допомогою провідника потрібно знайти потрібне фото на жорсткому диску. Знайшовши необхідний файл, подвійним кліком лівої клавіші мишки виберіть його. Внизу вікна натисніть Upload, тобто «Завантажити».
6
Через деякий кількість часу, залежно від швидкості вашого з'єднання, на екрані з'явиться зменшене зображення фотографії та інформація про неї - розмір та інше. Натисніть ОК. Картинка з'явиться у вашій записи.
7
Якщо ж вставляється фото б з просторів інтернету, то зайдіть на сторінку, з якої хочете взяти картинку, відкрийте її. У візуальному редакторі також виберіть Image button, далі Link і в рядку URL вставляємо адресу сторінки з фотографією. Після чого натисніть OK. Картинка з'являється в блозі.
8
Далі потрібно відрегулювати положення фотографії в самому пості. Зробити це можна за допомогою того ж візуального редактора. Виділіть фото і виберіть його положення на сторінці (центр, із зміщенням вправо або вліво).
Корисна порада
Сайтів з можливістю створення блогів безліч. Найбільш популярні - livejournal.com, blog.ru, blogs.mail.ru та інші.