Як завантажити з мобільного фото.

Не завжди під рукою в потрібний момент виявляється фотоапарат , тому доводиться використовувати камеру, вбудовану в телефон. Потім потрібно якимось чином скинути відзнятий матеріал на комп'ютер. Як же це зробити?
Інструкція
1
Використовуйте мобільний інтернет, якщо потрібно терміново завантажити фотографію на ваш персональний комп'ютер, а ви в цей час перебуваєте від нього досить далеко. Щоб підключити мобільний інтернет, зверніться до оператора зв'язку. Він вишле вам налаштування на телефон, що стосуються інтернет-з'єднання і мобільної пошти. Після цього завантажити з мобільного фото на ваш персональний комп'ютер буде дріб'язковим справою. Але є недоліки, що складаються в порівняно високої вартості послуг і повільній швидкості передачі даних. Тим не менш, якщо терміново потрібно переслати фотографію знайомому, то цей спосіб просто незамінний.
2
Використовуйте з'єднання Bluetooth. Це універсальний спосіб, щоб завантажити фото з мобільного на ноутбук. У кожному сучасному ноутбуці є Bluetooth. Увімкніть цю функцію на своєму мобільному телефоні, потім активуйте її на ноутбуці. Після цього виявіть мобільним ноутбук і передайте файли. Щоб передавати файли списком, а не по одному, у функціях мобільного знайдіть «Відзначити кілька». Після того, як список сформований, натисніть «Передати через Bluetooth».
3
Використовуйте пряме дротове підключення для того, щоб завантажити фото з телефону на комп'ютер. Як правило, необхідні шнури йдуть в комплектації мобільного телефону. Щоб завантажити файли, підключіть кабель до мобільного телефону і до вашого персонального комп'ютера відповідно до роз'ємами. Після цього мобільний буде автоматично виявлено комп'ютером.
4
Перейдіть в директорію, де зберігаються фотографії, скопіюйте або виріжте їх і перемістіть в папку на комп'ютері. В якості альтернативи кабелю використовуйте картрідер. Його потрібно придбати окремо. Таким чином, карта пам'яті мобільного телефону перетворюється на флешку. З неї без проблем можна завантажити фотографії на комп'ютер.