Як виховувати британського кошеня.

Виховання домашнього вихованця - справа копітка, яка потребує від господаря в прямому сенсі слова нелюдського терпіння і розуміння, бажання зрозуміти свого улюбленця, знайти з ним спільну мову. Крім того, що вам необхідно освоїти особливості поведінки і звичок тварин, необхідно пам'ятати і про специфічних характеристиках тієї чи іншої породи. Так відбувається, якщо ви хочете виховати британського кошеняти .
Вам знадобиться
  • - годівниця;
  • - будиночок (підстилка);
  • - лоток (2);
  • - іграшки.
Інструкція
1
Дотримуйтеся загальних рекомендацій по вихованню кошенят. Уникайте моралей і покарань, наступних після скоєння того чи іншого проступку. Запам'ятайте, що ефективним відплата може бути тільки в момент скоєння злочину, але ні в якому разі не до - інакше кошеня просто не зрозуміє, за що ви його називаєте. І в будь-якому випадку, варто відмовитися від зайво жорстоких заходів. Найефективніший спосіб - простий бавовна в долоні або короткий гнівний вигук. Використовуйте одне вигук, щоб закріпити реакцію. Чого б ви не хотіли домогтися, - відучити заплигувати на стіл або, наприклад, привчити до місця, зберігайте спокій і дружелюбність.
2
Використовуйте фантазію, щоб відучити кошеняти від небажаних дій, не травмуючи його. Наприклад, покласти кінець його прагненням проникнути на хазяйську ліжко допоможе шарудлива фольга, яка вб'є для нього привабливість цього місця. Якщо ви боретеся з калюжками на підлозі, спершу переконайтеся, що йому комфортно і зручно ходити в туалет в тому місці, яке ви йому визначили. Британські кошенята, так само як і дорослі особини, відрізняються великими розмірами, і тому їм потрібно багато місця - в тому числі і в лотку. Якщо вони не зможуть вільно там розвернутися, з великою ймовірністю вони підуть шукати більш зручну територію для справляння природних потреб.
3
Складіть режим харчування, якого ви будете надалі дотримуватися неухильно. Відразу продумайте, кому і коли буде зручно годувати кошеняти , і постарайтеся звести до мінімуму ймовірність зміни обраного режиму. Пам'ятайте, що краще, якщо їжа коштує не цілодобово, але подається кілька разів (частіше або рідше - в залежності від віку кошеняти ). Так ви привчите кошеняти є в певні години. Не варто їсти до його годування, якщо хочете не виховати в ньому звички випрошувати ласі шматочки з вашого столу. Пам'ятайте, що золоте правило власника кішки або собаки - спершу нагодувати улюбленця, потім поїсти самому.
4
Чи не нав'язуйте британському кошеняті його місце, дочекайтеся, поки ваш свавільний вихованець сам знайде найбільш комфортний кут в його домі, і спробуйте поставити туди будиночок або просто покладіть підстилку.
5
Не забувайте, що британська порода потребує великої кількості ласки й уваги, і якщо їй буде не вистачати турботи, можуть початися розбіжності, які значно ускладнять процес виховання. Тим більше, що більша частина провини за прокази кошеняти лежатиме вже на вас, і йому буде складно зрозуміти, які дії виявляються вам неприємні.
Зверніть увагу
Перші уроки життя в суспільстві кошенятам підносить матір: граючи з нею, малюки нерідко кусаються так сильно, що доводиться застосовувати рішучі мери.Как правило, в якості покарання кішка застосовує укус, а як заохочення - вилизує кошенят. У новій родині виховання має продовжитися, причому краще всього кошеня сприйме уроки при безпосередньому спілкуванні з господарем.
Корисна порада
Щоб це "чудо" з часом не перетворилося в виплодок пекла, необхідно любити, розуміти і злегка виховувати його. Якщо в будинку з'являється кошеня, то вже в 4-6-тижневому віці він повинен володіти певними рефлексами. Виховання кошеняти починається з того, що методично, кілька разів на день з рівномірними інтервалами треба садити кошеня у відведений для нього місце.