Як залучити клієнтів в нерухомості.

Нерухомість - особливий товар, попит на нього падає в часи економічних криз і зростає в епоху стабільності. Однак збільшити купуватися об'єктів може і сам продавець. Скористайтеся кількома рекомендаціями по залученню клієнтів в нерухомості.
Інструкція
1
Доброзичливо і співчутливо спілкуйтеся з усіма вашими потенційними покупцями, видавайте їм завідомо правдиву інформацію і всіляко піклуйтеся про те, щоб вони залишилися задоволені покупкою. Одного разу звернувшись до вас і здобувши хорошу звернення і відмінний результат, клієнт може повернутися до вас знову. Або рекомендувати вас знайомим та друзям - так працює "сарафанне радіо" - найсильніший двигун торгівлі.
2
Намагайтеся, щоб про продаж того чи іншого об'єкта нерухомості дізналося якомога більшу кількість потенційних покупців. Чим вище буде ця цифра, тим швидше знайдеться саме «ваш». Розмістіть оголошення в спеціалізовані друковані видання, а також на сайти, не забувши прикріпити фото, вдало що зафіксувало ваше житло і здатне привернути увагу потенційного покупця. Знімок повинен бути хорошої якості, краще, щоб він був зроблений в сонячну погоду. Частіше оновлюйте інформацію, щоб завжди залишатися на початку списку. Відмінний варіант - зробити свій сайт про продаж нерухомості в мережі.
3
Розклейте оголошення перед входом в під'їзд продаваної квартири і на дошках оголошень довколишніх під'їздів. Що приходять подивитися квартири в цей район можуть зацікавитися і вашою пропозицією. Чи не розвішуйте оголошення на стовпах і парканах. Крім охоронців порядку вони нікого не притягнуть.
4
Перегляньте газети і сайти, на яких може зустрітися оголошення про купівлю квартири або будинку. Зверніть увагу на дошки оголошень біля під'їздів і на зупинках, того мікрорайону, де знаходиться об'єкт нерухомості - можливо, ви зустрінете оголошення «Куплю квартиру у вашому районі».
5
І найголовніший пункт - призначте правильну ціну на свій об'єкт. Результат буде тільки тоді, коли знайдеться покупець, готовий викласти запитувану вами суму за житло такого рівня.