Як придумати назву для рок-групи.

Слово, яким ви збираєтеся представляти свій колектив, повинно бути достатньо коротким і при цьому ємним. В якості назви можна використовувати не одне, а два-три слова, але кожне з них повинно містити три або менше складу і легко вимовлені сполучення приголосних. Смислове навантаження заслуговує окремої розмови.
Інструкція
1
Зайдіть на будь-який сайт, присвячений сучасній рок-музиці. Перегляньте назви колективів, почитайте опис груп. Виведіть закономірність. Наприклад, рок-група «Впала вісім» може позиціонувати себе як восьме покоління рок-н-рольних музикантів, тому цифра присутня в назві.
2
Дуже рідко, але все ж назва стилю в тій чи іншій формі присутня в назві рок-групи: Symphonic Delirium, «Ероджаз» або подібне. Інакше кажучи, ви можете використовувати назва власного стіля.В той же час, багато груп, хоч і зараховують себе до певного напрямку, що не копіюють попередників, а створюють щось самобутнє, наприклад, змішують мотиви фольклору і джазу. У таких випадках назва стилю використовувати не забороняється, але воно буде вводити слухачів в оману.
3
Групи Guns'n'Roses, ABBA і ряд інших, придумуючи назва , використовували свої імена, прізвища або ініціали. Спробуйте скласти акронім (слово з перших літер імен) таким же способом. Ще смішніше буде, якщо у вас вийде неіснуюче слово.
4
Використовуйте назва рідного міста (або міст) музикантів. Приєднайте його до основі, створеної за колишніми кроків, або виберіть щось зовсім нове: «Фолк-Москва», «Подорож з Люберец в Клин» і т.д.
5
Згадайте все, чим захоплюєтеся: езотерика, філософія, астрологія, кішки, папуги. Використовуйте термін з цих наук, щоб визначити свою мету і сутність (наприклад, астрологічна Fortuna major - великий успіх), або тварина, на яке вважаєте себе схожим (причому не обов'язково російською - можна використовувати латинське назва ).
6
Не звалювати цей обов'язок на себе, навіть якщо ви лідер рок-групи. Нехай ваші музиканти запропонують свої варіанти, один з них напевно вам сподобається. У той же час назва , вибране вами поодинці, хоча і буде сприйнято колективом, але без ентузіазму, якщо воно не відображає їх сподівань щодо групи.
Організувати свою рок-групу - справа просте і складне одночасно. Просте - тому, що історія знає чимало рок-героїв без галочки в графі «музичну освіту». Складне - тому, що самоосвіти ніхто не відміняв.
Вам знадобиться
  • - музичні інструменти;
  • - музиканти;
  • - місце для репетицій.
Інструкція
1
Навіщо? Прокинувшись з думкою, що саме вас не вистачає на рок-сцені вашого району/міста/країни/всесвіту, варто задуматися, а чи справді воно вам треба. Адже, як кажуть у народі, заводи саме тому простоюють, що «одні гітаристи в країні». Але якщо ви твердо впевнені, що скажете нове слово (або зіграєте новий рифф) у сучасній рок-музиці, переходьте до пункту 2. У будь-якому випадку, варто для початку прозондувати місцеву (і не тільки) музичну грунт і оцінити свої сили у конкуренції. Слухайте більше різної музики, ходіть на концерти, частіше тренуйтеся грати на інструментах або співати самостійно, беріть уроки у майстрів. Завжди знайдуться ті, хто грає краще, - вчіться у них; і ті, хто грає гірше, - вчіть їх самі. Тим самим ви підвищите свою майстерність. Якщо у вас немає амбіцій потрапити на алею зірок, а вам просто подобається грати музику - переходьте до наступного кроку.
2
Хто? Отже, вирішено. Будь то група для підкорення музичних чартів або колектив «для друзів», потрібно шукати однодумців. Найпростіше зробити це через інтернет. Відповідні форуми, як правило, є в кожному місті. На них можна не тільки набрати музикантів у групу, але і купити або продати музичні інструменти, орендувати студію, дізнатися про музичні події і просто поспілкуватися та обмінятися досвідом. Більш традиційний спосіб набрати команду - розвісити оголошення в місцевих музичних коледжах, в студіях і рок-клубах. Незалежно від того, де ви вирішите шукати людей, слід заздалегідь обумовити напрямок, в якому збираєтеся грати. Будь то поп-рок, хеві або джаз-рок, про це потенційні учасники вашої групи повинні дізнатися заздалегідь. Також вони напевно захочуть дізнатися, чи буде це команда для комерційної гри на корпоративах або експериментальна музика «на любителя». Вимоги до учасників встановлюйте самі в розумних межах. Усім повинно бути комфортно один з одним, інакше складу довго не протримається.
3
Де? Визначившись з учасниками рок-групи, необхідно знайти місце для репетицій. Воно залежить від ваших фінансових можливостей і використовуваної вами техніки. Для колективу з акустичних інструментів на перших порах достатньо і домашніх репетицій без використання подзвучки. Якщо в групі передбачена ударна установка, бас, електрогітари, - без репетиційної бази не обійтися. Досвідчені групи обладнують свої бази, часто вони знаходяться в опалювальних гаражах. Новачки можуть орендувати студію на певний час. Оголошення про оренду можна також знайти на відповідних форумах в інтернеті. Якщо група планує виступати на сцені, хоча б іноді потрібно грати з підзвучкою, хоча б на тих же репетиційних точках. Звук акустичної гітари будинку різко відрізняється від того, що ви почуєте на сцені. Тому до підзвучці потрібно звикати.
4
Отже, музиканти набрані, місце знайдено, ідеї є і репертуар підібраний. Залишилася назва! Тут можна покластися тільки на свою уяву. Влаштуйте з вашими колегами мозковий штурм. Поройтесь в словниках. Якщо мета поставлена, ви її обов'язково досягнете.
Корисна порада
Періодично грайте на добре відбудованої апаратурі. Це стосується і електричних, та акустичних інструментів. Це дозволить звикнути до сценічного звуку. Крім того, ви швидше виявите помилки і легше відробите їх.