Як приймати "Дибазол".

Лікарі рекомендують « Дибазол » при артеріальній гіпертензії, спазмах артерій і і гладкої мускулатури внутрішніх органів (сюди відносяться виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, а також кишкові кольки); захворюваннях нервової системи - таких, як залишкові явища поліомієліту, периферичний параліч лицьового нерва і т.п .. Однак зараз « Дибазол » застосовується навіть для профілактики грипу.
Вам знадобиться
  • - рецепт від лікаря.
Інструкція
1
« Дибазол » виробляють у вигляді розчину для ін'єкцій (призначаються уколи в вену або м'яз), порошків і таблеток. В даний час лікарі найчастіше виписують саме таблетки, так як вважається, що прийом таблеток « Дибазол а» в багатьох випадках більш ефективний. Всередину « Дибазол » призначають по 1-2 таблетки 2-3 рази на день. Приймати його бажано не більше місяця, роблячи перерву на 1-2 місяці.
2
« Дибазол » призначають навіть дітям. Зазвичай ці ліки добре переноситься. Таблетку необхідно проковтнути за дві години до їди або через дві години після прийому їжі. Для профілактики грипу « Дибазол » приймають всередину раз на день по одній таблетці протягом 3-4 тижнів.
3
« Дибазол » має судинорозширювальну, спазмолітичну і гіпотензивну (знижує артеріальний тиск) вплив. Також цей медичний препарат має стимулюючий вплив на функцію спинного мозку. Крім цього « Дибазол » стимулює імунну систему організму, підвищуючи захисні можливості внутрішніх органів людини при впливі на нього збудників деяких інфекційних хвороб.
4
« Дибазол » не рекомендується призначати для довгого лікування артеріальної гіпертензії, особливо літнім людям.
5
Іноді при застосуванні « Дибазол а» можливі алергічні реакції. Також при високих дозах може виникнути відчуття жару, сильне потовиділення, запаморочення, нудота і головний біль. Під час тривалого вживання не виключено погіршення показників ЕКГ у зв'язку зі зменшенням серцевого викиду.
Зверніть увагу
Лікарський засіб протипоказано при гіперчутливості до діючої речовини в складі дибазола - бендазолу (це світлий кристалічний порошок гірко-солоного смаку).
Корисна порада
Термін придатності медичного препарату - 4 роки в умовах зберігання при температурі не нижче +5 градусів в сухому місці.