Як зробити тривимірну фотографію. Як зробити фотографію тривимірної.

З будь-якого зображення можна зробити тривимірну фотографію . Це буде дійсно незвичайний ефект, який приверне захоплені погляди. А знадобитися всього три інструменти: програма Photoshop і 3D окуляри.
Вам знадобиться
  • Photoshop і 3D окуляри.
Інструкція
1
Для створення 3D фотографій існує спеціально розроблена методика - анаглиф. Вся суть методики в тому, що об'єкт знімається з різних точок, а потім всі зображення з'єднуються в одне. Однак бажаного ефекту можна досягти вже з готовим зображенням, не вдаючись до допомоги вивертів фотографів.
2
Відкрийте потрібну фотографію . Для цього виберіть меню File - Open. Звичайно, використовувати можна будь-яке зображення, але ви обов'язково повинні перейти в режим RGB. Якщо фотографія знаходиться в іншому режимі, зайдіть в меню Image - Mode - RGB Color.
3
По-перше, зробіть кілька копій зображення. Клацніть правою кнопкою миші по Background Layer і натисніть Duplicate Layer.
4
Зробіть дві копії. Тепер виберіть верхню і перейдіть на панель каналів. Найпростіший спосіб зробити це - натиснути Window - Channels. Виберіть Red channel.
5
Виділіть фотографію повністю, натисніть одночасно клавіші Ctrl + A. У вас повинно вийти фото в сірих тонах.
6
Потім виберіть інструмент Move Tool і перемістіть вліво шар червоного каналу. Переконайтеся, що фон зображення чорного кольору.
7
Поверніться до панелі шарів. Виберіть новий шар. Ви вже отримали гідну 3D фотографію , тому на цьому можна зупинитися. Але є кілька прийомів, що дозволяють надати такому зображенню глибини.
8
Створіть маску. Виберіть шар і клацніть по кнопці вгорі панелі. Для маскування використовуйте soft brush. Її мета - повернути фон фотографії до вихідного виду.
9
Перейдіть до самого нижнього шару. Виберіть для нього червоний канал. Виділіть все зображення. Виберіть Free Transform, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + T. Змініть шар червоного каналу. Ви можете збільшувати, обертати або спотворювати. Головне, щоб фон і передній шар відрізнялися один від одного.
10
От і все. Одягайте спеціальні 3D окуляри та насолоджуйтеся.