Як створити email-адресу.

Сьогодні електронна пошта необхідна кожній людині, як стільниковий телефон, комп'ютер або інші сучасні пристрої. Велика різноманітність сервісів безкоштовної електронної пошти дозволяють швидко і просто створити ящик і завести електронний адресу .
Інструкція
1
Оберіть сервіс безкоштовної електронної пошти. Серед найпоширеніших на сьогоднішній момент: Mail, Rambler, Gmail, Yandex. Зайдіть на сайт сервісу. Знайдіть на сторінці слова «Реєстрація у пошті», «Завести поштову скриньку» та ін., Натисніть. Як правило, напис знаходиться під полями «ім'я» і «пароль» в розділі «Пошта». Наприклад, на сайті mail.ru вгорі ліворуч є синій прямокутник «Пошта».
2
Відкриється форма реєстрації електронної пошти. Заповніть всі поля, які позначені червоною зірочкою. Придумайте ім'я своєї поштової скриньки. Доведеться проявити трохи фантазії, підібравши запам'ятовується, просте і не зайняте назву. Введіть ім'я пошти в полі «e-mail». Дуже зручно створювати ящик з номером телефону - стільниковим або домашнім. З такою назвою не буде проблем продиктувати електронну пошту по телефону. При реєстрації на багатьох сервісах можна вибрати різні зони (на mail.ru існують варіанти: list.ru, inbox.ru, bk.ru). Якщо придумане вами ім'я поштової скриньки вже зайнято, перевірте в інших зонах.
3
Оберіть пароль для електронної пошти. Не робіть його простим, поєднуйте в паролі цифри, рядкові і великі літери. Не сподівайтеся на пам'ять, пароль краще запишіть куди-небудь. Заповніть інші поля. Виберіть контрольне питання і введіть відповідь на нього - це необхідно, щоб відновити пароль, якщо ви його втратите. Натисніть «Зареєструвати». Після цього ящик буде створений, і ви зможете потрапити в нього, ввівши ім'я та пароль у відповідні поля.
4
В «Налаштуваннях» можна змінити деякі параметри пошти, наприклад, встановити формат заголовка, підписів. Там же можна вибрати кількість відображуваних на сторінці листів, поставити стартову сторінку. Багато сервісів також пропонують регулювати і розширювати розмір поштової скриньки. У розділі «Адресна книга» введіть відомі вам адресу а, на які ви будете відправляти листи. Так вам не доведеться щоразу заново вводити email перед відправкою листів.
Корисна порада
Вибираючи сервіс електронної пошти, враховуйте його функціональність, дизайн і зручність у використанні.