Як налаштувати вікна.

Налаштування розмірів вікон в операційній системі - справа нескладна, але у тих, хто тільки починає освоювати комп'ютер, можуть виникнути деякі труднощі. Розглянемо цю задачу на прикладі Windows XP і Windows 7.
Інструкція
1
Наведіть курсор на яке-небудь ребро вікна . Неважливо, яким воно буде: лівим, правим, нижнім або верхнім. Курсор стане двосторонньою стрілочкою. Тепер затисніть ліву кнопку і перемістіть мишу в потрібну сторону. Якщо потягнути миша всередину вікна , то воно зменшиться, якщо назовні, навпаки, збільшиться. Якщо вам потрібно змінити розмір відразу двох граней, перемістіть курсор краю вікна . Курсор стане діагональної двосторонньої стрілочкою. Як і в попередньому випадку, затисніть ліву кнопку миші і потягніть мишу в необхідну сторону.
2
Тут варто пояснити, що в Windows XP для настройки розмірів вікна є окрема настройка, а в Windows 7 габарити вікна зберігаються відразу після из зміни. Тобто якийсь б розділ ви не відкрили за допомогою стандартного провідника, його вікно прийме вид попереднього вікна .
3
Розглянемо випадок з Windows XP. Відкрийте меню «Властивості папки». Виконати це можна кількома способами. Кожен з них буде починатися з відкриття панелі управління: натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач і у вікні виберіть «Панель управління». Тепер про способи. Перший - клікніть на пункті головного меню «Сервис» -> «Властивості папки». Другий - якщо пункти на панелі керування відображаються категоріями, натисніть на «Оформлення і теми», а після «Властивості папок». Третій - якщо пункти на панелі управління розташовані в класичному вигляді, двічі клікніть по «Властивості папки».
4
У вікні, клацніть по вкладці «Вид» і знайдіть список «Додаткові параметри», він займає більшу частину вікна . У цьому списку знаходиться пункт «Пам'ятати параметри відображення кожної папки», поставте біля нього галочку. Щоб зберегти внесені зміни, клікніть по кнопці «Застосувати», а після ОК. Аналогічним способом змінюються розміри не тільки директорій, а й програм: плеєрів, ігор, браузерів, редакторів та ін.