Як зменшити зображення на моніторі. Як на нетбуці зменшити зображення.

Вид робочого столу, розмір іконок і шрифтів на ньому, розмір значків в відкриваються вікнах, вид відкритих документів і запущених програм залежать від того, які налаштування екрану вибрані. Щоб зменшити зображення на моніторі, необхідно провести ряд дій.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Властивості: Екран». Для цього виберіть один із способів, наведених нижче. З меню «Пуск» перейдіть в «Панель управління», виберіть розділ «Оформлення і теми» і натисніть значок «Екран» або запустіть задачу «Змінити дозвіл екрана». Інший варіант: клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», натиснувши на нього клавішею миші.
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Параметри», в розділі «Дозвіл екрану» встановіть за допомогою «повзунків» потрібне дозвіл. Рух «повзунка» вправо дозволяє зменшити зображення на моніторі, рух вліво - збільшує його. Натисніть кнопку «Застосувати», щоб настройки вступили в силу. Оцініть результат протягом декількох секунд. Якщо він вас влаштовує, підтвердіть зміна параметрів.
3
Якщо значки на робочому столі виглядають занадто великими, перейдіть на вкладку «Оформлення». Натисніть кнопку «Ефекти» та зніміть маркер в поле навпроти рядка «Застосовувати великі значки». Натисніть кнопку ОК у вікні «Ефекти». Щоб налаштувати розмір значків на власний смак, скористайтеся кнопкою «Додатково». У випадаючому списку виберіть пункт «Значок» і поставте в поле навпроти своє значення. Натисніть кнопку «Застосувати». Закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна.
4
Якщо ви хочете зменшити вид значків в меню «Пуск», відкрийте вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск». Для цього з меню «Пуск» відкрийте «Панель управління», в розділі «Оформлення і теми» виберіть значок «Панель завдань і меню Пуск». Для цих же цілей клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці панелі завдань, з випадаючого меню виберіть пункт «Властивості» або натисніть клавіші Alt і Enter.
5
Перейдіть на вкладку «Меню Пуск», натисніть кнопку «Налаштувати». У діалоговому вікні встановіть маркер в поле «Дрібні значки» в розділі «Розмір значків для програм». Натисніть кнопку ОК, щоб закрити вікно налаштувань, і кнопку «Застосувати» у вікні властивостей. Закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в верхньому куті вікна.