Як вставляти талики.

Популярність однієї з найвідоміших MMORPG Lineage II обумовлена багатьма факторами. Не останнє місце серед них займає різноманіття шляхів і можливостей посилення бойових характеристик персонажа. Однією з таких можливостей є використання спеціальних ігрових предметів - талісманів, які отримали в народі прізвисько « талики ».
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - встановлений офіційний клієнт Lineage II;
  • - аккаунт на офіційному сервері Lineage II.
Інструкція
1
Отримайте браслет для правої руки. Браслет необхідний для вставки талісманів. Існують браслети рангу C, B, A, S, відповідно мають від однієї до чотирьох осередків під талісмани згідно рангу.Браслет рангу C з одним осередком можна придбати у NPC класу «Ювелір» в містах Руна, Гіра або Аден. Також браслет даного типу можна купити за 216 лицарських еполетів в будь-якому форте.Браслети рангу B можна добути або шляхом покупки в фортеці за 480 еполетів, або при проходженні квесту «Пайлака - Спадщина Диявола». Браслет, отриманий в фортеці, можна передати іншим гравцям. Браслет, отриманий з квесту можна лише покласти в приватне храніліще.Ходовие браслети рангів A і S купуються в фортецях за 1144 і 5556 лицарських еполетів відповідно. Для постійного використання має сенс придбати браслет рангу S, оскільки він відкриває використання максимальної кількості осередків під талісмани.
2
Отримайте один або кілька талісманів для вставки. Найлегшим способом отримати талісман є його покупка NPC «Ювелір» у Руні, Адені або Гіране. Однак вільно продаються талісмани дають найменші і не значущі бонуси.Еслі ви перебуваєте в клані, регулярно захоплюючому форти, придбайте талісмани у NPC «Капітан Підтримки» за лицарські еполети. Даний NPC продає випадкові талісмани. Однак подібним чином можна отримати надзвичайно потрібні й цікаві талісмани з властивостями невразливості, відображення, звільнення, фізичної, магічною або повної свободи, миттєвого зцілення, і т.д.Участвуйте в битвах за землі і придбайте талісмани у NPC «Керуючий Землями» за значки земель . Талісмани даного типу мають ефект підвищеного відновлення CP.Участвуйте в облогах, битвах за землю, битвах в підземному Колізеї щоб отримати очки слави. Придбайте за ці окуляри талісмани у NPC «Керуючий Репутацією» в містах Аден або Руна.
3
Вставте талісмани. Надіньте браслет. Для цього відкрийте вікно інвентарю, якшо по відповідній кнопці ігровий панелі. Знайдіть в інвентарі браслет. При необхідності використовуйте смугу прокрутки. Двічі клікніть по браслету мишею для того, щоб екіпірувати їм персонажа. Знайдіть в інвентарі потрібний талісман. Клацніть по талісману два рази. Він зникне з панелі інвентарю і з'явиться в одному з слотів екіпіровки, відкритих після надягання браслета. При необхідності зробіть вставку додаткових талісманів.
Зверніть увагу
Куплені талісмани не можуть бути передані іншим гравцям або надіслані поштою. Не забувайте виймати талісмани після використання. Талісман - тіньовий предмет розрахований на застосування протягом фіксованого часу.
Корисна порада
Якщо ви не перебуваєте в клані, що володіє фортом, придбайте браслет рангу S на ігровому ринку - це досить ходовий товар.