Як відновити зір після комп'ютера. падає зір від комп'ютера Як відновити.

Основним органом, що зазнають напруга від комп'ютера , є очі, особливо якщо ви сидите цілий день перед монітором. Підвищена концентрація зорового сприйняття вже через 2-3 години приносить неприємні відчуття в очах - сухість, різі, відчуття тяжкості в області століття, а іноді й виражені болі. Дуже скоро ці симптоми стають звичними і, більше того, перестають турбувати. Але в певний момент стає зрозумілим, що зір потребує корекції за допомогою окулярів і лінз. Однак це можна попередити і відновити зір після комп'ютера самостійно.
Інструкція
1
Щоб відновити зір після комп'ютера , почніть з профілактики. В іншому випадку, якщо і з'явиться результат, що малоймовірно, то він буде незначним. Тому робіть в роботі регулярні перерви.
2
Незалежно від відчуттів в очах, через дві години після роботи за комп'ютером відсуньтеся від монітора мінімум на півметра. Сидячи в кріслі (на стільці), відкиньтесь на його спинку, закрийте очі і прикладіть до них долоні. У такому розслабленому стані перебувайте до відчуття комфорту в очах. Далі приступайте до зарядки для очей, яка складається з декількох нехитрих вправ, що тренують різні м'язи очей.
3
В нерухомому положенні голови переводите погляд зі стелі на підлогу і назад, таким же чином в сторони. Виконайте кожну вправу по 10 разів. Зробіть очима вісімку (переводите погляд від лівого верхнього кута до правого нижнього і навпаки). Далі виконайте очима 8 кругових рухів по черзі в кожну сторону, а потім часто-часто поморгайте.
4
Перейдіть до більш дієвих вправ для очей. Намалюйте на вікні (склі) маркером жирну крапку. Вона повинна бути на рівні очей в положенні сидячи і на відстані 0,5 метрів. Подивіться на точку, а потім на цьому ж рівні знайдіть за вікном який-небудь предмет. Чи не моргаючи переводите погляд то на точку, то на віддалений предмет. Виконуйте цю вправу під час кожної перерви (через 2 години) не менше 5 хвилин. Таким же чином можете знайти в офісі віддалений і довколишній предмет і виконувати вправу в тому ж дусі.
5
Завершіть зарядку для очей релаксацією. Знову закрийте очі і прикладіть до них долоні. Потім встаньте і розімніть все тіло. Це необхідно для усунення застою крові, який є сприяючим фактором у зниженні зору.
6
При помірних порушеннях регулярна зарядка для очей здатна повністю відновити зір після комп'ютера , а при виражених - частково. Її можна проводити вдома, на роботі, на вулиці. Крім звичайних вправ для очей застосовуйте релаксаційні окуляри і професійну гімнастику для очей, відповідну станом зору.
7
Крім зарядки для очей зміцнюйте їх за допомогою вітамінів А, Е, В, С. Дихайте свіжим повітрям, займайтеся спортом. Ці загальні рекомендації є необхідною складовою хорошого зору.
8
Щоб повністю відновити зір після комп'ютера , може знадобитися тривале виконання одних і тих же вправ для очей. Крім самостійного їх виконання, зверніться до офтальмолога для отримання індивідуальних рекомендацій.