Як повернути зображення на камері. Як розгорнути веб камеру на ноутбуці.

Спілкування за допомогою програми Skype і веб-камери, давно увійшло в звичку користувачів комп'ютерів. Підключити до комп'ютера інтернет, встановити програму Skype і підключити веб-камеру досить просто. Однак іноді виникають нестандартні складності.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - камера;
  • - драйвера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що веб-камера підключена до комп'ютера. Знайти веб-камеру як пристрій ви можете в «Диспетчері пристроїв», або в «Панелі управління комп'ютера». Відкрийте програму Skype. Якщо камера підключена або інтегрована в комп'ютер, але не працює, встановіть спеціальні драйвера. Зазвичай вони надаються на диску. Можна також знайти на офіційному сайті виробника.
2
Натисніть на пункт Tools або "Інструменти" і виберіть розділ меню Options (Налаштування). У лівій частині вікна налаштувань знайдіть «Налаштування відео», або Video settings і натисніть на нього лівою кнопкою миші. У виниклому вікні натисніть на кнопку «Налаштування веб-камери». Інтерфейс даного програмного забезпечення залежить від типу мови, який ви використовуєте за замовчуванням.
3
Відкриється вікно детальних налаштувань зображення, яке надходить із веб-камери. Знайдіть пункт Image Mirror Flip - він задіє дзеркальний переворот картинки. Пункт Image Vertical Flip змінює зображення знизу вгору. Відзначте прапорцем потрібну позицію. Натисніть «Ок» для збереження налаштувань і закрийте вікно. У розділі «Налаштування відео» ви побачите невелике віконце, куди виводиться зображення веб-камери. Перевірте, чи змінилася картинка у вікні властивостей. Якщо цього не сталося, перезавантажте програму Skype.
4
Також варто відзначити, що може знадобитися перезавантаження комп'ютера для збереження всіх настройок, які були вироблені в програмі Skype. Перезавантажте персональний комп'ютер і спробуйте ще раз переглянути ракус, під яким відображається картинка в веб- камері. Якщо вам в подальшому потрібно буде повернути зображення в інший бік, зробити це можна аналогічним чином. Також можете переглянути всі настройки веб-камери в стандартному меню, яке залежить від типу виробника і поставляються драйверів.