Як підключити зовнішню друковану форму в 1С.

Часом в бухгалтерії виникає необхідність внести деякі зміни в друковану форму в 1С. Це проробити не складно, але зі зміною вбудованої друкарської форми знімається з підтримки конфігурація, що, в свою чергу, призводить до відключення автоматичного оновлення. Для того щоб уникнути цих проблем, рекомендується підключити зовнішню друковану форму в 1С.
Інструкція
1
Запустіть програму 1С: Підприємства в режимі конфігуратора. Створіть зовнішню обробку з відповідною назвою. Додайте в неї реквізит «Посилання на Об'єкт», встановіть тип значення, який буде відповідати призначенню зовнішньої друкованої форми. Для того щоб зручніше було працювати з кодом 1С, запустіть екранну форму і зв'яжіть елемент управління «Поле введення» з даними реквізиту. Скопіюйте з вихідного документа макет друкованої форми в обробці або створіть власний, що задовольняє вимоги бухгалтерії.
2
Додайте в модуль об'єкта обробки функцію Друк () і позначте її на Експорт. Скопіюйте в модуль обробки функцію формування для табличного документа з вихідного файлу. Відредагуйте вихідний код функції по своїм вимогам. Додайте в функцію Друк () звернення до функції формування табличного документа і можливість повернення сформованого табличного документа.
3
Проводьте налагодження зовнішньої друкованої форми через основну форму обробки з елементом «Поле введення». Повідомлення про критичну помилку зовнішньої друкованої форми будуть виводитися в штатний вікно повідомлень. Зайдіть в меню «Файл - Відкрити» виберіть друковану форми для використовуваного документа і перевірте її роботу. Запустіть в програму 1С: Підприємства в режимі конфігуратора і проведіть покрокову налагодження при необхідності.
4
Підключіть зовнішню друковану форму . Зайдіть в меню «Сервис» виберіть розділ «Додаткові звіти і обробки». Деякі пункти запуску можуть бути відмінними в різних конфігураціях програмного забезпечення, але загальна суть залишається незмінною. Виберіть у спадному вікні «Відкрити список зовнішніх друкованих форм». Вкажіть при необхідності тип документа і тип замещаемой друкарської форми.
5
Заповніть в табличній частині вікна розділи «Відбір» і «Параметри», які допоможуть додати додаткову функціональність в друковану форму . Перевірте працездатність підключається друкарської форми через документ «Рахунок на оплату покупцеві», відкрийте меню «Друк» і виберіть вашу форму . Натисніть кнопку «За замовчуванням». Обрана форма буде закріплена як основна.