Як покласти гроші на картку.

У наш час розрахунки за допомогою банківських карт значно спростили процедуру переміщення грошей від покупця до продавця. Але для того, щоб не потрапити в незручну ситуацію через негативного балансу на вашій карті, потрібно вчасно поповнювати рахунок.
Вам знадобиться
  • Карта
  • Гроші
  • Банкомат
Інструкція
1
Найлегше поповнення коштів на карті проводиться за допомогою банкомату. Тільки потрібно звернути увагу, щоб в цьому банкоматі була можливість прийому готівкових грошей. Перший крок - потрібно вставити карту таким чином, як намальовано біля щілини для вставки карти. Якщо карта вставлена невірно, банкомат поверне карту, після чого потрібно буде перевернути її і вставити повторно.
2
Потім, використовуючи клавіші з цифрами, потрібно ввести секретний пін-код картки. Потрібно вводити пін-код дуже уважно, адже якщо цифри будуть введені невірно три рази поспіль, то карта буде заблокована.
3
Після цього в показаному меню на екрані потрібно вибрати функцію "поповнення рахунку" або "внесення грошей на рахунок". Після цього з'являється напис про ініціалізацію грошового модуля. Треба трохи почекати.
4
Після активізації модуля внизу панелі відкривається кришка і починає моргати лампочка. В цей модуль потрібно вкласти гроші, які повинні бути внесені на рахунок. Якщо грошові купюри були пом'ятими, їх краще всього розгладити, інакше термінал не прийме їх і поверне.
5
Потім банкомат перераховує купюри і висвічує суму на екрані з питанням: "Зарахувати суму на рахунок?" Якщо сума вірна, потрібно натиснути "Так", і сума надійде на ваш рахунок. Далі банкомат роздруковує чек, на якому буде видно надходження коштів і кінцевий баланс карти.
6
Також поповнити рахунок карти можна через офіс банку. Потрібно підійти до оператора і передати гроші, карту і паспорт. Оператор банку внесе суму на ваш рахунок.
7
Якщо підключена послуга "Інтернет-банк", то поповнювати картковий рахунок можна шляхом переведення грошей з рахунку на рахунок в мережі інтернет. Для цього потрібен доступ в інтернет, паролі в свого особистого кабінету, номер карти або номер рахунку, який вимагає поповнення.
Корисна порада
Якщо ви підключите послугу "Мобільний банк", то все зняття та зарахування на рахунок будуть відображені в смс-повідомленнях.