Як включити службу повідомлень.

Служба повідомлень Windows, призначена спочатку для прийому і передачі адміністративних сповіщень і повідомлень про події різних підсистем (друк, управління живленням, і т.д.), з поширенням інтернету стала використовуватися для розсилки спаму. Тому в сучасних версіях Windows ця служба за замовчуванням відключена. Проте іноді, в тих чи інших цілях, необхідно включити службу повідомлень .
Вам знадобиться
  • - адміністративні права на локальній машині.
Інструкція
1
Відкрийте оснастку «Служби» консолі управління комп'ютером. Запустіть консоль. Для цього увійдіть в панель управління, якшо по кнопці «Пуск» і вибравши в меню пункти «Налаштування», «Панель управління». Перейдіть в папку «Адміністрування», двічі клікнувши по ярлику з відповідною назвою у вікні панелі управління. Знайдіть ярлик «Керування комп'ютером». Двічі клікніть по ньому, або виберіть пункт "Відкрити" в контекстному меню.В отобразившейся вікні "Керування комп'ютером" розгорніть елемент «Служби і додатки» дерева компонентів. Виділіть пункт «Служби». У правій частині вікна програми з'явиться інтерфейс потрібної оснастки.
2
У списку сервісів знайдіть і виділіть елемент з назвою «Служба повідомлень ». Використовуйте можливість сортування списку для більш швидкого пошуку. Клікніть по розділу заголовка «Ім'я» для упорядкування вмісту в алфавітному порядку.
3
Відкрийте вікно управління службою повідомлень . Клікніть правою кнопкою миші по виділеному елементу списку. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
4
Змініть тип запуску служби повідомлень . Клікніть по випадному списку «Тип запуску». Виберіть елемент «Авто», якщо служба повинна запускатися автоматично при кожному старті операційної системи. Виберіть тип «Вручну», якщо служба повинна запускатися на вимогу. Натисніть кнопку «Застосувати». Після скоєння цієї дії стане активна кнопка «Пуск».
5
Увімкніть службу повідомлень . Натисніть кнопку «Пуск». Дочекайтеся закінчення процесу запуску служби. Натисніть кнопку OK в діалозі властивостей. Закрийте вікно «Керування комп'ютером».
6
Перевірте, чи працює служба повідомлень . Відкрийте вікно командного процесора cmd. Клікніть по кнопці «Пуск». В меню виберіть пункт «Виконати». У текстове поле у вікні введіть рядок cmd. Натисніть кнопку OK.Пошліте тестове повідомлення на свій комп'ютер. У вікні командного процесора введіть команду вигляду: net send IP_адрес текст_сообщеніягде IP_адрес - поточний мережевий адресу машини, а текст_сообщенія - довільна рядок символів, укладена в подвійні лапки. Якщо повідомлення було успішно відправлено, в консолі буде виведено рядок з відповідним текстом, а на екрані з'явиться вікно з повідомленням.