Як заварювати чорний пуер.

Пуер - особливим чином ферментований і висушений чай. Найчастіше продається у вигляді пресованих брикетів, але іноді зустрічаються і розсипні сорту. Вважається, що цей вид чаю бадьорить набагато сильніше, ніж кава і корисний для здоров'я.
Вам знадобиться
  • - чайник для заварювання ємністю 100 мілілітрів;
  • - 10 грам сухого чаю;
  • - термос;
  • - ситечко.
Інструкція
1
Для поліпшення аромату і смаку, пуер, що продається у вигляді брикетів, перед заваркою промивають і розпарюють. Відокремте від брикету шматочок розміром два-три квадратні сантиметри. Шанувальники пуеру роблять це за допомогою спеціального ножа, але можна просто відламати шматочок брікета.Положіте чай в чайник для заварювання і залийте його холодною водою. Через п'ять хвилин воду можна злити. Таким чином з чайного листя змивається частина пилі.Вскіпятіте питну воду і перелийте її в термос. Пуер можна заварювати до п'яти разів, тому краще мати під рукою гарячу воду для заварки і не перетворювати чаювання в гонки до кухні і обратно.Залейте чай окропом і тут же його злийте. Протягом хвилини потримаєте запарений чай під кришкою. Після цього можна робити перші заварку.
2
Для першої заварки залийте чай порцією гарячої води і через п'ять секунд перелийте в чашку через ситечко. Воно в даному випадку необхідно - якщо в чашку потраплять частинки листя, напій вийде занадто міцний і, можливо, буде горчіть.Вторую заварку знавці рекомендують наполягати не більше двох секунд. Смак і аромат хорошого пуеру при другій заварці тільки раскривается.Для третьої заварки можете збільшити час настоювання чаю до десяти секунд. Втім, орієнтуйтеся за власними відчуттями. Якщо смак попередніх заварок здався вам недостатньо насиченим, збільште час настоювання.
3
Деякі любителі цього чаю НЕ заварюють пуер, а варять. Правда, в цьому випадку заварку можна використовувати тільки один раз. Крім того, цей спосіб вимагає деякого досвіду поводження з пуером. Для приготування напою візьміть прозорий чайник для заварювання з вогнетривкого скла або будь-який посуд, в якій ви зможете стежити за станом нагрівається води. Налийте в чайник воду і поставте його на огонь.Залейте пуер холодною водою на кілька хвилин, потім злийте воду. Коли на дні чайника з'являться дрібні бульбашки, відлийте з нього частину води. Коли вода зашумить перед кипінням, вилийте воду назад в чайнік.Закрутіте воду в чайнику за годинниковою стрілкою за допомогою палички і в цю воронку засипте попередньо замочений чай.Когда з дна чайника почнуть підніматися тонкі нитки бульбашок, зніміть чай з вогню і дайте йому настоятися протягом тридцяти - шістдесяти секунд. Розлийте напій по чашках через ситечко.
Зверніть увагу
Глина вбирає всі запахи, і будь-який інший чай, заварений в тому ж чайнику, буде схожий на пуер. Багатий колір цього чаю буде красиво виглядати в скляному або порцеляновому посуді. Якісний пуер можна заварювати багато разів, тому доцільно використовувати невеликий чайник (100-200 мл) і маленькі піали.
Корисна порада
Після запарювання, перший заварку можна розливати вже через 30 секунд. Будьте уважні: пуер, який заварювали 3-5 хвилин, може виявитися дуже жорстким напоєм. Якщо ж у вашому розпорядженні є деякий запас вільного часу і терпіння, то можна пуер не просто заварити, а зварити.