Як назвати хлопчиків близнят.

Якщо у вашому сімействі довгоочікуване поповнення, і не просто один малюк, а відразу два симпатичних і схожих один на одного хлопчика-близнюка, то іменами для дітей радимо спантеличитися заздалегідь, ще на стадії пророкувань УЗД або в перші дні їх життя . Отже, які імена дати хлопчикам-близнюкам?
Інструкція
1
Подумайте, хотіли б ви, щоб діти мали імена на одну букву. Адже в школі і в дорослому житті це може викликати плутанину. Приміром, яке прийшло повідомлення з пошти на прізвище з ініціалами внесе плутанину в питанні про те, кому ж з братів воно призначається, адже ініціали-то однакові. Якщо вам ця ідея здається вдалою, то назвати хлопчиків можна, наприклад, так - Артем і Аркадій, Дмитро та Денис, Антон та Анатолій, Руслан і Рудольф, Марат і Марк.
2
Ваші хлопчики з перших днів життя демонструють різницю в темпераменті і звичках. Тоді підберіть їм імена, які зовсім не обов'язково повинні гармоніювати між собою, але зате підкреслювати їх індивідуальність: Сергій та Данило, Федір та Олексій, Владислав і Серафим.
3
Пошукайте знамениту пару і назвіть дітей так само. Наприклад, Кирило і Мефодій (першодрукарі), Дмитро і Володимир (політичні діячі), Олександр і Микола (царі), Кузьма і Дмитро (Мінін і Пожарський), Борис і Гліб (київські князі), Кузьма і Єрема (з прислів'я). Ідеї можна почерпнути також з імен в сфері шоубізнесу - наприклад, Денис і Стас (дует «Чай удвох»).
4
За іменами зверніться до Святців або до духовних наставникам. Наприклад, при хрещенні синам Маші Шукшиною дали імена Фома (близнюк) і Фотій (світлий). Або дітей можна назвати на честь відомих святих чудотворців Косьми і Даміана - Кузьма і Дем'ян.
5
Назвіть хлопчиків в честь ваших отців або тих чоловіків у ваших сім'ях, які користуються заслуженою повагою. Така традиція живе у віках, а головне, це позбавить вас від болісних пошуків імен. При цьому зовсім не обов'язково, щоб імена були фонетично співзвучні (наприклад, як Паша і Саша), адже ця щаслива, на думку деяких батьків, прикмета ні на чому не грунтується, а незручності привнесе - коли, наприклад, не розчувши початку імені, відгукуватися будуть обидва хлопчика.
6
Запропонуйте друзям і знайомим взяти участь у виборі цікавих імен для ваших малюків. Колективна фантазія безмежна, і вам обов'язково буде з чого вибрати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qqQ3-CmwIg8
Процедура вибору імені для дитини є дуже відповідальною. Це тим більш актуально, коли очікується двійня. Адже необхідно підібрати такі імена, щоб вони добре поєднувалися один з одним.
Вам знадобиться
  • - святці;
  • - енциклопедія імен.
Інструкція
1
Вибирайте імена, не сильно схожі за своїм звучанням. Приміром, Таня і Ваня, Маша і Даша або Ніна і Карина на перший погляд звучать цікаво і мило. Але у малюків може виникнути плутанина і складнощі з запам'ятовуванням власного імені.
2
Подумайте про те, яке буде звучання імен в зменшувально-пестливих варіанті. Існують імена, що не припускають скорочень, приміром, Ян, Клим, Руслан або Ія. Якщо ви називаєте одного з малюків подібним ім'ям, то й іншого слід назвати в тому ж ключі.
3
Враховуйте, що обидва імені повинні поєднуватися з по батькові. Якщо воно занадто довге, не потрібно вибирати довгі імена. Якщо на стику закінчення імені та початку батькові стоять голосна і приголосна букви, таке ім'я з по батькові звучатиме мелодійно і м'яко, наприклад, Гліб і Олег Олексійович, Світлана та Марина Василівни. Поєднуються кілька голосних або кілька приголосних букв важче вимовляються, наприклад: Ірина та Анна Олексіївни, Ростислав і Костянтин Станіславович.
4
Не прагніть дати близнюкам імена, що починаються на одну і ту ж букву. Діана і Данил звучать красиво, але якщо душа не лежить до якогось з імен, і хочеться назвати дитину не Діаною, а, приміром, Мариною, робіть так, як підказує ваше серце.
5
Якщо вас долають сумніви, ви довго мучитеся в роздумах, вибирайте імена близнюкам згідно святцями. Адже завжди можна вибрати ті з імен, які подобаються більше. Так, дітям, що з'явилися на світ 10 січня, святці «пропонують» такі імена, як Антонія, Агафія, Вавила, Юхим, Глікерій, Ігнатій, Петро, Никанор, Симон, Феофіл.
6
Чи не поєднуйте занадто рідкісні і, навпаки, поширені імена, наприклад: Олександр і Рафаель або Віолетта і Наталія і т.п. Не дуже вдалий варіант, якщо одне ім'я занадто коротке, а інше, навпаки довге, наприклад, Анжеліка і Яна, або Ярослав і Гліб.
Корисна порада
Скористайтеся енциклопедією імен. Її можна знайти в інтернеті.