Як зняти готівку.

Сучасний світ прагне до максимуму комфорту і мінімуму речей. Саме тому один смартфон поєднує в собі функції кишенькового комп'ютера, телефону і електронній книги, на невеликій пластиковій карті може зберігається річний запас грошей ... Але іноді ми змушені повертатися до простих речей. Наприклад, до готівки.
Інструкція
1
БанкоматСнять готівкові у великому місті не проблема, банкомати стоять на кожному розі. При виборі банкомата потрібно враховувати, якому банку він належить. Якщо на ньому є логотип вашого банку, можете сміливо вставляти картку в спеціальний отвір, вводити пін-код, вибирати опцію "зняти готівку" і отримувати на руки новенькі купюри.
2
Банкомат чужого банкаІногда виникають ситуації, коли готівкові дуже потрібні, а банкомата "вашого" банку поруч немає. Для зняття готівкових грошей можна скористатися і "чужим" банкоматом, але врахуйте, що при виконанні такої операції стягується комісія. Вона не дуже велика, але при знятті великої суми може бути відчутною.
3
БанкЕслі ви забули пін-код або вам потрібно зняти готівку у валюті, зверніться до найближчого відділення банку, який видав вам карту. Досить буде тільки пред'явити карту і паспорт касиру, і через хвилину він видасть вам готівку в тій валюті, яка вам потрібна.
Зверніть увагу
Не зберігайте пін-код поруч з банківською картою!
Корисна порада
Готівкові гроші можна знімати і з електронних рахунків (Webmoney, Яндек.Деньгі). Для того, щоб це зробити, зверніться до найближчого відділення банку.