Як виробити стресостійкість.

У житті завжди є місце для стресу. Щодня знайдеться хоч одна причина для того, щоб зіпсувати вам нерви: пробки, аварії, конфлікти на роботі або з близькими ... Варіантів багато. Але протистояти цим складнощів здатний кожна людина.
Інструкція
1
Будьте раціональні. Нераціонального людини будь-яка дрібниця може вивести з рівноваги. Розсудливий ж людина аналізує кожну проблему, розбирає її на складові, а потім шукає найпростіший і ефективний вихід. У підсумку він не страждає і не переживає через дрібниці.
2
Глядіть на світ позитивно. Будь-яку ситуацію можна оцінити позитивно, негативно або нейтрально. Якщо хочете виробити стресостійкість , позбавляйтеся від негативу, в іншому випадку ви постійно будете залучати до себе неприємності.
3
Перевертайте ставлення до дрібних проблем з ніг на голову. Наприклад: осінь, прохолодно, у вас побачення на вулиці. Мало того, що холодно, так ще й людина спізнюється. Скажіть собі: «Так холодно, що навіть добре! А люди по домівках сидять, не можуть оцінити, як свіжо і здорово на вулиці. І добре, що побачення затримується, можу насолодитися свіжим повітрям повною мірою »і т.д. Нехай це звучить, як досконалий марення, зате через пару хвилин вам стане смішно, а коли побачення все ж таки відбудеться, ви не будете злитися, і вечір не буде зіпсований. Якщо цей метод використовувати постійно, то незабаром неприємні ситуації відразу стануть викликати у вас усмішку і відповідне ставлення.
4
Пам'ятайте про те, що будь-яка проблема може стати як ямою, в якій ви залишитеся надовго, так і трампліном для успіху. Якщо хочете бути людиною, якій складності не страшні, то, зустрічаючи перешкоду на своєму шляху, відразу думайте про те, як використовувати його собі на благо.
5
Ведіть активний спосіб життя. Заповнюйте вільний час не переглядом телепередач, а, наприклад, спортом або яким-небудь хобі. Частіше спілкуйтеся з людьми. У людини, зосередженого на чомусь одному, привід для стресу знайдеться напевно. Якщо ж він розподіляє увагу на кілька сфер діяльності, то часу на тугу у нього практично не залишиться.