Як кріпити кріплення до дитячих лиж.

Для маленьких лижників найбільш оптимальною вважається установка напівжорстких лижних кріплень. Дитина, недавно встав на лижі, рухається повільно і невпевнено і, в результаті, часто замерзає в процесі лижних прогулянок. Напівтверді кріплення дозволяють малюкам кататися на лижах в теплій зимового взуття. Батьки можуть не хвилюватися, що у малюка замерзнуть ноги і він застудиться.
Вам знадобиться
  • - набір кріплень;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - шило;
  • - дриль
Інструкція
1
Перевірте комплектність напівжорсткого дитячого кріплення . В комплект поставки повинні входити: дві скоби з ременями, дві малих скоби, два замки в зборі, дві пружини і дві пластини. До комплекту, також повинен додаватися набір з чотирьох шурупів А4-16, восьми шурупів А4-18 і дві пряжки.
2
Візьміть лінійку. Покладіть лижу ковзаючою поверхнею на ребро лінійки. Встановіть центр ваги лижі. Для цього необхідно переміщати лижу по лінійці доти, поки лижі не займе положення, строго паралельне підлозі. Помітьте центр ваги з допомогою олівця.
3
Встановіть пластину таким чином, щоб її передній кінець опинився на зробленою раніше позначці.
4
Відповідно з позначками «Л» і «ПР», підведіть скоби під пластину.
5
Намітьте за допомогою шила отвори під шурупи. Укрутіть шурупи таким чином, щоб скоби могли регулюватися відповідно до розміру взуття.
6
Зафіксуйте пластину і бічні скоби за допомогою шурупів.
7
Одягніть пряжку на ремінь. Всуньте ремінь в проріз малої скоби. Відрегулюйте натяг ременя відповідно до розміру взуття.
8
Вставте взуття в кріплення. Одягніть пружину на задник взуття. Зафіксуйте пружину в вушках бічних скоб.
9
Розмістіть на поздовжньої осі лижі замок. Встановіть скобу замка у вертикальне положення.
10
Одягніть пружину на нижній паз скоби таким чином, щоб вона не натягувалася. Закріпіть замок на лижі за допомогою шурупів. Для того щоб збільшити натяг пружини рекомендується використовувати верхній або середній пази скоби.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб нога дитини не вилітала з ременя п'яти кріплення. Якщо це відбувається - необхідно ще раз відрегулювати кріплення.
Корисна порада
При фіксації кріплень за допомогою шурупів використання молотка є вкрай небажаним. Рекомендується використовувати дриль зі спеціальними свердлами, що дозволяють забезпечити необхідний діаметр і глибину отверстій.Для того щоб краще керувати лижами, а також для захисту взуття від зісковзування рекомендується прикріпити подпятники на вантажну площадку лижі. Підп'ятники прикріплюються під серединою каблука взуття.