Як носити високі підбори. Як розносити замшеве взуття.

Туфлі на високих підборах давно завоювали собі місце в жіночому гардеробі. Надягаючи їх, жінка почувається впевненіше, соблазнительнее і прекрасніше. Однак красиво носити високі каблуки при цьому вміє далеко не кожна. Багато лікарів рекомендують користуватися кількома прийомами, що дозволяють носити взуття на високих підборах практично кожен день.
Інструкція
1
Одне з головних правил - купуйте зручне взуття. При ходінні на високих підборах ваші ноги і спина відчувають величезне навантаження, тому не варто посилювати цей ефект незручністю обраної моделі. Не сподівайтеся на те, що з часом ви звикнете до незручного взуття, тому беріть модель по вашому розміру і з колодкою, яка ідеально вам підходить, щоб не відчувати дискомфорту при носінні.
2
Вчіться ходити на каблуках поступово. Купуйте взуття за кілька днів до того заходу або моменту, коли ви надягнете її на тривалий термін. Почніть ходити на обраних каблуках вдома щодня по кілька годин, щоб звикнути до висоти каблука і до колодки, і ви будете втомлюватися набагато менше.
3
Ходіть прямо. Поспостерігайте перед великим дзеркалом за тим, як ви тримаєтеся на підборах. Пам'ятайте, що плече, стегно, коліно і кісточка повинні знаходитися на одному рівні, як якщо б ви провели через них пряму лінію. Розслабте плечі, трохи втягніть живіт, випрямити шию і тримайте рівно спину. Чи не нахиляйтеся вперед, адже це спровокує появу зайвого навантаження на ноги, що стане причиною швидкого стомлення.
4
Слідкуйте за становищем пальців ніг під час ходьби. Спробуйте підвести великий палець ноги, а решта опустіть і утримуйте на одному рівні. Завдяки цьому ви зможете знизити тиск на пальці і утримати спину прямо, а значить, довше проходити на каблуках, не чуючи втому.
Зверніть увагу
Від взуття на високому каблуці краще відмовитися, якою б гарною вона не була, якщо у вас є захворювання спини, області тазу, а також хвороби ніг.
Корисна порада
Намагайтеся не носити високі підбори весь день. Наприклад, після роботи переоденьтесь в туфлі на більш низькому каблуці або балетки, надягайте їх також і під час перерви на обід. Те ж саме можна зробити і на зворотному шляху після вечірки.