Як почати нове життя поради.

Часто навіть від розсудливих і дуже успішних людей можна почути фразу, що вони починають нове життя . Щоб ця фраза не виявилася просто гучними словами, необхідно багато працювати над собою і вірити в успіх, а допомогти в цьому вам можуть наступні поради.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ручка.
Інструкція
1
Перш ніж почати нову життя , необхідно завершити всі незакінчені справи, особливо якщо вони мають безпосереднє відношення до життя старої. Підведіть підсумки вашої «минулого» життя, особливо виділіть ваші успіхи і ті плани, які вам так і не вдалося з тих чи інших причин реалізувати. Зробити це краще всього на папері.
2
На тому ж листку визначитеся з тим, чого ви взагалі від нового життя хочете, яким ви себе бачите, яких успіхів хочете досягти. Недостатньо буде загальних фраз типу «хочу бути багатим», слід чітко сформулювати ваші бажання.
3
Далі розпишіть по пунктах ті дії, які необхідно виконати для досягнення поставлених цілей. Розрахуйте тимчасові, фінансові, Душенов ресурси, які потрібні вам для виконання кожного етапу. Не перестарайтеся в оцінці ваших можливостей, адже ви маєте право на відпочинок навіть у вашій нового життя.
4
Оформіть ваш список яскраво і барвисто, повісьте на видне місце. Якщо ви не володієте художніми здібностями, то можете використовувати вирізки з журналів, роздруківки картинок з інтернету. Чим детальніше буде ваш план, чим конкретніше ви будете уявляти собі ваші цілі, тим простіше буде домогтися успіху.
5
Не забувайте щодня заглядати в виготовлений список. Виконуючи певні пункти плану, відзначайте їх особливим чином, щоб наочно бачити, як вдало у вас складається реалізація всіх ідей. Так, не тільки ви самі, а й ваша підсвідомість буде працювати над виконанням ваших бажань.
Корисна порада
Дуже часто, якщо щось не виходить, ви звинувачуєте в цьому оточуючих, вишукуючи будь-які зовнішні перешкоди. Однак, справа насправді тільки в вас. Тому спочатку не варто налаштовуватися на погане, але і не задирати занадто високо планку, щоб не розчаруватися в кінцевому підсумку в собі. Починайте нове життя поступово, як у спорті, повільно збільшуючи навантаження. І головне, незалежно від того, як складається ваше нове життя, не забудьте себе винагороджувати навіть за найменші успіхи.