Як налаштувати DVD-ром.

Важко уявити комп'ютер без оптичного приводу. Завдяки йому можна записувати інформацію на жорсткий диск, інсталювати програми, встановлювати ігри, записувати інформацію на оптичні диски. Хоча привід не вимагає безлічі додаткових налаштувань, тобто параметри, які можна оптимізувати і, тим самим, домогтися від нього найкращої продуктивності.
Вам знадобиться
  • - привід DVD-ROM;
  • - програма CDSlow.
Інструкція
1
Наприклад, деяким користувачам не подобається, коли диски сильно шумлять в процесі перегляду фільму або прослуховування музики з них. Це викликано високою швидкістю розкрутки диска. При таких шумах дивитися фільм або слухати музику стає не зовсім комфортно. Для настройки приводу вам буде потрібно програмка CDSlow, що є повністю безкоштовною.
2
Існує дві версії програми: перша вимагає інсталяції, а другу інсталювати не потрібно, достатньо просто витягти програму з архіву. Скачайте CDSlow з інтернету. При необхідності інсталюйте її. Якщо ви не інсталювали програму, то запустите її. При інсталяції програма запуститься автоматично. Її значок з'явиться на панелі задач робочого столу. Клікніть по ньому правою кнопкою мишки і в меню встановіть швидкість обертання дисків. Врахуйте, що при меншій швидкості обертання не тільки знижується рівень шуму, а й зростає ймовірність читання пошкоджених дисків.
3
Також за допомогою цієї програми ви можете налаштувати автозапуск дисків. Для цього натисніть по значку програми правою кнопкою мишки і виберіть "Налаштування". В налаштуваннях знайдіть пункт «Системні параметри». Відзначте потрібні пункти. Ви можете встановити автозапуск диска або скасувати його. Також можливе налаштувати Автовідтворення музичних дисків та інші параметри автозапуску.
4
При бажанні ви можете додати гарячі клавіші для витягання лотка приводу. Щоб зробити це, клацніть по значку програми правою кнопкою мишки і в меню виберіть потрібний привід. У вікні, знайдіть розділ «Гарячі клавіші». Потім клікніть лівою кнопкою мишки по рядку «Витягнути диск», після чого надайте цій дії будь-яку клавішу. Таким способом ви можете задати гарячі клавіші не тільки для витягання лотка, але і для його закриття. К ромі цього, ви можете призначити гарячі клавіші для динамічної зміни швидкості роботи приводу та інших потрібних вам параметрів.