Як відкрити косметичний салон.

Велика частина людства піклується про свій зовнішній вигляд, приділяючи особливу увагу красі обличчя і тіла. На вдосконалення зовнішності не шкодують ні часу, ні сил, ні грошей. Тому косметичний бізнес завжди має високий рівень попиту, а, отже, і рентабельності.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - приміщення;
  • - обладнання та витратні матеріали;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для відкриття будь-якої справи необхідно скласти бізнес-план. Розрахуйте прибутковість майбутнього косметичного салон , оцінивши вкладення, постійні та змінні витрати, розміри обороту. Хороший бізнес-план - це вже половина справи, тому що справа залишається тільки за реалізацією чітко описаної по пунктам ідеї.
2
Зареєструйтеся в податковій інспекції. Ви можете стати індивідуальним підприємцем або засновником юридичної особи. Особливу увагу приділіть вибору системи оподаткування. Найбільш вигідно сплачувати податок на поставлений дохід або працювати зі спрощеною системою оподаткування.
3
Придбайте або орендуйте відповідне приміщення. Воно повинно знаходитися в прохідному місці, найкраще в центрі міста, мати хороший підхід та під'їзд. При виборі обов'язково враховуйте наявність або можливість підключення комунікацій.
4
Закупити все необхідне косметологічне обладнання. Якщо ви не є професіоналом в цій справі, зверніться за допомогою до фахівця, які буде у вас працювати.
5
Знайдіть постачальників різних косметичних засобів та інших витратних матеріалів та укладіть з ними договору.
6
Якщо ви не збираєтеся самостійно обслуговувати клієнтів, то слід знайти хорошого косметолога. Для фахівця косметичного салон а обов'язково наявність базового медичної освіти та медичної книжки. Бажано, щоб майбутній співробітник мав диплом про проходження додаткових курсів за останні два-три роки.
7
Складіть прайс-лист на послуги вашого салон а. При його розробці слід орієнтуватися на ту цільову аудиторії, з якою ви хочете працювати, розміри витрат і конкурентів.
8
Перед початком роботи отримаєте дозвільні документи від санітарно-епідеміологічної служби та пожежної охорони.
9
Подбайте про просування салон а. Користуйтеся всіма доступними видами реклами: повісьте помітну вивіску, встановіть штендер, помістіть оголошення в місцеві періодичні видання, розклейте оголошення в спеціально відведених для цього місцях, роздавайте на багатолюдних вулицях листівки, розмістіть інформацію в інтернеті на своїй сторінці. Обов'язково зробіть комплект візиток, їх можна не лише давати відвідувачам салон а, а й поширювати через перукарні, солярії і тому подібні заклади. Не забувайте про різні акції і знижки для постійних клієнтів.